CreeperLord kullanıcısının son içeriği

1. CreeperLord

BungeeCord sorunu

Teşekkürler, daha fazlasını açabildim yinede BungeeCord'un kendisine toplam mı yoksa diğerlerinin eşidini mi vermem gerek bilsem iyi olur. Her neyse tekrardan teşekkürler.
  2. CreeperLord

BungeeCord sorunu

şu an deniyorum fakat BungeeCord'a hepsinin toplamını mı vereceğim yoksa yine diğerlerine verdiğim gibi mi vereceğim onada?
  3. CreeperLord

BungeeCord sorunu

Teşekkürler fakat demek istediğiniz bütün sunuculara daha fazla RAM vermem mi yoksa sadece birisini mi daha fazla yapmalıyım? 4. Sunucuyu 14'e yükselttim fark etmedi.
  4. CreeperLord

BungeeCord sorunu

Merhaba Bir kaç ay önce bir sunucu üzerinde çalışıyordum. Daha sonra çalıştığım ekip dağılınca ara vermiştim. Bugünlerde biraz devam etmeye başladım fakat Hub dahil 4. sunucuyu açtığım zaman bir hata verip okunmadan kapanıyor. İşte o anda çektiğim ss: Yaptığım şeyler ise: 1) BungeeCord'u...
  5. CreeperLord

TSC DarkRP Rol Sunucusu Moderatör Arıyor!

Ne kadarda umurumda değil :) Açıldığını görmek isterim sunucunun.
  6. CreeperLord

TSC DarkRP Rol Sunucusu Moderatör Arıyor!

Sunucu kapasitesine gidipte 1000 yazmayı herkes bilir, önemli olan o kadar oyuncuyu kaldırabilecek RAM'in olması, ve ben bu sunucudan bir şey çıkacağını sanmıyorum.(hatta açılacağını bile düşünmüyorum)
  7. CreeperLord

Enfeksiyon BETA 7/24 [Hicbir Sunucuda Olmayan Ozellikler]

"Sunucumuza özel" dediğiniz yarısından fazlasını siz yapmadınız, eğer buradakiler en az bir yabancı servere girmiş olsaydı bu özelliklerin başka sunuculardada olduğunu yani herkese açık bir kaç plugin olduklarını bilebilirdi.
  8. CreeperLord

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız: CreeperLord *Sadece Gerçek Adınız: Sezer *Yaşınız: - *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: Haziranda 3. yılım olacak *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: ExplodingTNT, ItsJerryAndHarry, Slamacow, CraftedMovie, CraftedBonus, GameplayerHD, The...
  9. CreeperLord

[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

BukkitTürk'den bahsediyordum bende, 2 ay içinde berbat hale geldi. Hala açık mı bilmiyorum ama açıksa bile eminimki berbat bir durumdadır çünkü çok berbat şeyler getirmişlerdi.
  10. CreeperLord

YARDIM yeni versiyonlar açılmıyor

Korsan kullanarak yardım istiyorsunuz ne saçmasınız.. Oyunu satın al bak bakalım o zaman oluyor mu.
  11. CreeperLord

En muhteşem RP sunucusu bile 2 ay dayandı demek istedim yani buda az dayanır muhtemelen onu demek istedim, fakat çok iyide olabilir, 3-4 ay belki 1 yıl dayanır. Sadece fikrimi söyledim
  12. CreeperLord

Eğer gerçeği istiyorsan, beğenmedim. Öncelikle harita çok klasik olmuş Türk sunucularına göre, biraz farklı olsa iyi olurdu. Ayrıca pek ilerleyecek gibi bir RP serveri olmayacağını düşünüyorum. Yinede başarılar.
  13. CreeperLord

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Yalan söylemenin bir anlamı yok bence, oyun 6 yıldır yok.
  14. CreeperLord

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Konuyu iyice okudum. *Forum Kullanıcı Adınız: CreeperLord *Sadece Gerçek Adınız: Sezer *Yaşınız: Üzgünüm, bu bölüm zorunlu olsa bile eklemek istemiyorum, özel hayata dair bilgiler paylaşmak istemiyorum. *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: Ne kandıracağım, 3 yıl. (daha önce internetten...