CreeperHunter kullanıcısının son içeriği

1. C

Ah Şu Factions Server'leri..! Tekrar'ı Bir Bırakamadınız.(Eleştiri Yazısı)

Yoo, arkadaşlarla kurulan Factionlar çok eğlenceli.. Bizim 5-6 kişilik Factionumuz var gayet eğleniyoruz.. Adamlara dalıp itemlerini alıyoruz..sıkılınca pvp arena veya parkurda baya oluyo. Hee bi konuda haklısın VIP'ler falan abartılı özelliklere sahip (100 blok atlama,x2 damage falan gibi ciddi...
  2. C

Mod Yükleme Yardım

Arkadaşlar MC 1.4.5 için birkaç mod yüklemek istiyorum: (Tale of KNGDMS,Emerald Tools,Legendary Beasts) ancak bu işi hiç beceremiyorum. Tale of Kingdoms'u yükledim içinde hem class hem texture denen içinde resim olan klasorler excalibur fln diye ayrı ayrı klasörler var. Allah aşkına ne...
  3. C

Bukkit Server KURAMIYORUM

allah razı olsun
  4. C

Yaratılmış 3 Hakkında Öneri İsteği

bence ateş direnci iksirlerini azaltabilirsin, ancak hiç koymamak diye bir şey söz konusu olmamalı böyle bir map için. Çünkü lavlı yerlerde insanlar bir fail yaşadımı hayatta kalamıyor. Zor modda oynadım lavlara düşünce her şey gitti haritayı tekrar yüklemek zorunnda kaldım. Dövüşü artır ancak...
  5. C

Bukkit Server KURAMIYORUM

Arkadaşlar bukkit server kurmak istiyorum. Ancak bukkiti indirince dosyalar tek bir java dosyası olarak değil parça parça çıkıyor. (Server ayrı World ayrı). Lakin asıl sorun bu değil, dosyaları tek tek klasöre atmaya çalışınca "Java Tm açık olduğundan bu işlemi yapamıyoruz" diyor. Aynı şekilde...
  6. C

(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 2: Yaratana Fedakarlık

Arkadaş müthiş yapmışsın yanlız tacirin tuzak bolumunde lavin oldugu yerde kaldim orda nasil geçilecek yaw. 7 kezdünyayı yeniden yüklemek zorunda kaldım.