CrazyTR2000 kullanıcısının son içeriği

1. CrazyTR2000

Moderatör, Admin ve Yönetici Arayanlar!

Güncel!!!
  2. CrazyTR2000

Güncel!!!
  3. CrazyTR2000

Arkadaşlar, ben sizlerin serverinizde moderatör, admin ve yönetici olabilirim.Ama bunun için bazı şartlarım da var; 1-Server vds olacak. 2-Serverin pluginleri hazır olcak. 3-Serverin mapı da hazı olcak. Yani bana sadece oyuncularla ilgilenmek kalcak.Bilgilerim aşağıda; Ad:Bora Soyad:Yelkenci...
  4. CrazyTR2000

Fightcraft Admin Alımları Başladı !!

Zaten server bir tür anlaşmazlık yüzünden kapandı.Gayet iyi gidiyorduk ve vds alacaktık.Ama server yine de açılabilir tekrar.
  5. CrazyTR2000

Fightcraft Admin Alımları Başladı !!

Alım yok.
  6. CrazyTR2000

Minecraft Hakkında Yardım

Konumuz günceldir ve güncel kalacaktır.
  7. CrazyTR2000

Minecraft Hakkında Yardım

Arkadaşlar, ben sizin için böyle bir konu açtım.Eğer minecraft hakkında yardıma ihtiyacınız varsa aşağıya yazsın, sonra biz sizi ararız.Ararız dediğim ya konuya cevap olarak mesaj atarım ya da özel mesaj atarım.Lütfen yardım için aşağıya mesajınızı yazınız; Yardımın Konusu: Mesaj:
  8. CrazyTR2000

Minecraft Yardım Konusu

Konumuz günceldir...
  9. CrazyTR2000

Minecraft Yardım Konusu

Beyler konumuz günceldir ve hep güncel kalacaktır.Ben sık sık buraya güncel yazarım.
  10. CrazyTR2000

Minecraft Yardım Konusu

Admin, bu konuyu sabit yapabilirsen herkes için iyi olacak, herkes bu konudan yararlanabilecektir.
  11. CrazyTR2000

Minecraft Yardım Konusu

Arkadaşlar, ben bu konuyu sizlere yardım etmek için açtım.Lütfen sorunlarınızı bu konuda belirtiniz.Konunuz şunlarla ilgili olabilir: 1-Minecraft singleplayer ile ilgili her şey 2-Minecraft multiplayer ile ilgili her şey 3-Minecraft server ile ilgili her şey 4-Minecraft server pluginleri ile ilgili...
  12. CrazyTR2000

Minecraft Yardım Konusu!

Arkadaşlar, ben sizlere yardım etmek için bu konuyu açtım.Eğer minecraft hakkında herhangi bir şeyi merak ediyorsanız gelip bu konunun içinde sorabilirsiniz.İster plugin hakkında olsun, ister server hakkında olsun.Herşeyi burda sorabilirsiniz... Herkese iyi forumlar...
  13. CrazyTR2000

Fightcraft Ortaklarını Arıyor...

Aga evet dicen.Sana nasıl güveneceğim yerini dolduracaksın.
  14. CrazyTR2000

Hazır Plugin Paketi!

Doğru söylüyorsun çok pahalı oldu.Fiyatları indircem.
  15. CrazyTR2000

Hazır Plugin Paketi!

Beyler benim bir plugin paketi var ve hepsi türkçe!Bu plugin paketini belli bir miktar karşılığında sizlere vermek istiyorum. Size göre ayarlama - 5TL Plugin paketi - 5TL Plugine istediğiniz bir plugin katma - 5TL (her plugin başı 5tl) Toplamda 10TL olan plugin paketin sizlere vermek...