cgtr kullanıcısının son içeriği

1. cgtr

Team Myth!(Minecraft Survival Games # Bölüm 95)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye Kim olursan ol lütfen izle - - Team Myth!(Minecraft Survival Games # Bölüm 95)
  2. cgtr

Videoda Kicklendim!(Minecraft Survival Games # Bölüm 91) #TERÖRÜLANETLİYORUZ!

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye (heart) Kim olursan ol lütfen izle - - Videoda Kicklendim!(Minecraft Survival Games # Bölüm 91) #TERÖRÜLANETLİYORUZ!
  3. cgtr

Minecraft Ayarlarım!(Minecraft Survival Games # Bölüm 90) #TERÖRÜLANETLİYORUZ!

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye (heart) Kim olursan ol lütfen izle - Minecraft Ayarlarım!(Minecraft Survival Games # Bölüm 90) #TERÖRÜLANETLİYORUZ!
  4. cgtr

Bir Günüm!(Minecraft Survival Games # Bölüm 89)

kardeşim çünkü yanlışlıkla 2 tane koymuşum linki k.b
  5. cgtr

Bir Günüm!(Minecraft Survival Games # Bölüm 89)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye (heart) Kim olursan ol lütfen izle - - Bir Günüm!(Minecraft Survival Games # Bölüm 89)
  6. cgtr

Yeni Animasyonlu İntrom!(Minecraft Survival Games # Bölüm 88)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye Yeni Animasyonlu İntrom!(Minecraft Survival Games # Bölüm 88)
  7. cgtr

Jitterin Yararları ve Zararları!(Minecraft Survival Games # Bölüm 87)

tabii ki notlarım arasına aldım
  8. cgtr

Jitterin Yararları ve Zararları!(Minecraft Survival Games # Bölüm 87)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye <3 Kim olursan ol lütfen izle - - Jitterin Yararları ve Zararları!(Minecraft Survival Games # Bölüm 87)
  9. cgtr

Video Programı Aktifliğe Göre Olacaktır!(Minecraft Survival Games # Bölüm 86)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye <3 Kim olursan ol lütfen izle - Video Programı Aktifliğe Göre Olacaktır!(Minecraft Survival Games # Bölüm 86)
  10. cgtr

İzleyicilerle Yeni Serimiz!(PvP Kapışmaları # Bölüm 3)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye <3 Kim olursan ol lütfen izle - - İzleyicilerle Yeni Serimiz!(PvP Kapışmaları # Bölüm 3)
  11. cgtr

Neden Youtuber Olmak İstedim!(Minecraft Survival Games # Bölüm 85)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye <3 Kim olursan ol lütfen izle - - Neden Youtuber Olmak İstedim!(Minecraft Survival Games # Bölüm 85)
  12. cgtr

Facecamlı Kale Baskınları!(The King of Minecraft # Bölüm 1

anlamadım biraz daha acık konuşurmusunuz. Harika bir player derken
  13. cgtr

Facecamlı Kale Baskınları!(The King of Minecraft # Bölüm 1

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye <3 Kim olursan ol lütfen izle - - Facecamlı Kale Baskınları!(The King of Minecraft # Bölüm 1)
  14. cgtr

Facecamlı!(Minecraft İzleyici Haritaları # Bölüm 7)

Canım Kardeşim Son Attığım Videoya Yorum Ve Like Atarsan Hiçbirşey Kaybetmezsin. Videoyu Çekmesi,Renderlemesi,Yüklemesi +5 saat Like ve Yorum Atması Sadece 5 saniye <3 Kim olursan ol lütfen izle - - Facecamlı!(Minecraft İzleyici Haritaları # Bölüm 7)