cemil01 kullanıcısının son içeriği

1. C

PİRAMİTDEKİ SIR

sonunda bende lavların üstünden geçmeye fln calıstım map cok kısa olmus hemen bitti :)
  2. C

[MAC/BUL] Efese Yolculuk # Bölüm 1 / MuratCraft / 1 Aylik Çalışma / %100 Türkçe

bi daha denedim bu seferde bahçede kapak açılırken oldum lag oldu :S
  3. C

The Ende Nasıl Gidilir

portal yap içinden geç kaleyi bul en üst kata cık görürsün
  4. C

Evimi Koruyamıyorum Diyenlere.

ben genelde evi küçücük kulube yapıorum girince sağda yada solda buton oluyo bi duvarın arkasında basınca altındaki toprak kayıyo böylece asıl eve ulaşıorum kimsede anlamıyo :)
  5. C

Transformice

benim adım mycreeper :) normali ihsancemilde o creeper headinden sonra artık mycreeperda onuyorum :)
  6. C

Transformice

Arkadaşlar merhabalar Transformice oynayan kişiler eğer her oyuna girdiğinde /room minecraft komutunu girerse minecraft odasına girmiş olur eğer bu odayı aktif devam ettirirsekde hem oynu oynar hemde güzel ve seviyeli bir muhabbet ortamı oluştururuz çünkü her odada küfür var aşağılama var fakat...
  7. C

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

herkes uçak araba fln diyor o zaman gidin oyle oyun oynayın kardeşim biraz mantıklı cevap verelim bence bi düşünün oyunda her yer dağ zaten onların üstüne cıkmayan arabayı ne yapıcaksınız yada uçak yapsa notch oyun zaten yeni bolgelere gittikce kasmaya başlıyo iyice cırkı çıkar minecraftın...
  8. C

The Ende Nasıl Gidilir

işte eğer görmek istiyorsan creativeden gitsene :)
  9. C

-pazarcı şeklinde köylü -camdan engel -lavda yanmayan tren yolu -birisinin soylediği gibi duvara yapılabilen red stone -farklı renklerde birbirinin üstünden gecebilen red stone -oturma -otururken ayaklarını ileri uzatabilme -parkour yapma çok isterdimde cok kasar ondan olmaz :P -evcil yavru...
  10. C

The Ende Nasıl Gidilir

creative moddan gidin :) alın eye of ender atın havaya nereye gidiyosa takip edin o sizi odaya görürücek girin devamını yapmak kolay zaten sonra 10dk da anca olen o 100canlı ejderhayı oldurun ben diamond kılıc+özellik bastım kitaplık gibi olan yerden anca o şekilde oldu cunku kacıyo ve kacıncada...
  11. C

The Ende Nasıl Gidilir

off o milyonlarca cıkan mor ışığın ardından milyonlarca exp cıkması fln mukemmel bir son olmus minecrafta yakısır
  12. C

diamond maaşı ile çalışan koruyucu creeper ve zombie eklense güzel olurdu yada creeper şehri onların yaşadığı bir krallık gibi herkesin hayali orayı ele geçirmek olurdu ve oyuna ayrı bir renk gelirdi :)
  13. C

En Kolay DIAMOND Bulma Yöntemi [RESİMLİ]

altın ve red stone içinde bad stone a kadar kazın etrafını genişletin benim her denediğimde en az 40tane fln red stone cıkıyor :) 4-5tanede altın cıkıyor:P
  14. C

Oyuna eklenmesi planlanıp, kaldırılan moblar!

bence iyiki eklenmemiş düşünsenize tam creeper çıkıyo karşınıza korkuyorsunuz o sırada rana elini kolunu sallaya sallaya arkadan geçiyo çok sinir bozucu olurdu bence iyiki eklenmemiş