cellatvedat kullanıcısının son içeriği

1. C

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Hey evlat sn kimsinde bana korkak diyorsun ? Yoksa sen o v elet rehbermisin ? ;) KENDİ ADAMINIZ HACK AÇINCA BİRŞEY OLMUYOR BİZ ANTİ KNOCKBACK AÇTIK DİYE BİRŞEYMİ OLDU ? ADAMINA 1 KERE BİLE VURMADIM BİLE ? BOŞ YAPMA KAYBOL.
  2. C

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

:) Serverin yeterince Düştü zaten istedigimde buydu Böyle server olmaz olsun rezalet sakın gitmeyin sadece vip için açtı svyi arkadaşlarını keseni kill çekip banlıyor arkadaşı hile kullanıyor bir şey yapmıyor...
  3. C

Adamındaki Kill auraya ne demeli Evlat ;) çoluk çocuğun açtıgı serverleri oynamayın Sizi uyarayım . Pişman olmayın boşuna emekleriniz gitmesin
  4. C

Lan canımmı olduk ana avrat sövüyordun hani ADAMIN KİLL AURA AÇMIŞ BEN ADAMA 1 KERE BİLE VURMADIM SADECE ADAMIN KEŞFETTİGİ YERİ GÖRMEK İÇİN TP ATTIM SANA SEN KABUL ETTİN NE DEDİN BANA ' DALARSAN KİLL ÇEKERİM' 'DALDIMMI ?' ' HAYIR' ' ADAMIN DALDI ' ' VE BANA KİLL ÇEKTİN' SENİN ADAMLIGIN BU .
  5. C

Bu serveri Oynamayın arkadaşlar. Seco denen kurucu BANA ANA AVRAT SÖVÜP BAN ATTI NEDENİ İSE REHBER ARKADAŞI KİLL AURA AÇIP BENİ KESMEYE ÇALIŞIYORDU KESEMEYİNCE KİLL ÇEKİP SÖVÜP BAN ATTI .oyun adım vedators yada
  6. C

Karekafa.nitrado.net rezillik

Serverde vip alanlara öncelik var . ADAM BAN YEMESİ GEREKİRKEN VE ADAM SUÇLUYKEN BEN BAN YEDİM 3000 level adam varken serverin 4.cüsüydüm ve ŞEREFSİZ ADMİN KURUCU NEYSE ARTIK PARA UĞRUNA HERŞEYİ YAPIYOR.
  7. C

* WraithCraft * - MMORPG - Open World - Görevler - Yakın Zamanda..

Bizi bekletmeye utanmıyormusunuz biz 1 2 ay bekleyelim böyle serverler için sonra hop kapandı konuyu sil Post kasma! Ve bir dahada Serveri açmadan Boş boş konu açıp milleti Bekletme !
  8. C

Realistic Strategy - MmoFPS - Türkiyede TEK FPS SERVER! - Kayıt ol ve oynamaya BAŞLA!

Gerçekten sizin gibi insanlardan tiksiniyorum Açıcaksınız deyip serveri açmamak. Rezillik onca insanın ümidini kırıyorsunuz Yazık.
  9. C

play.HobbitCraft.net <Hobbit Craft> www.HobbitCraft.net

YAZDIGIM MESAJA CVP VERMEDİNİZ. ?
  10. C

play.HobbitCraft.net <Hobbit Craft> www.HobbitCraft.net

Pardonda Hobbitcraft.nitrado.net ? Yani benim bildigim o server MMORPG Bİ SERVERDİ Kit seçiyorsun okçu savaşçı Baltacı ve kitini yükseltiyorsun hobbit parası ile p40 hobbit seti alıyorsun o servermi Çnki lapis falan dedi arkadaş Yani kıl oldum ? sERVER İP VEREBİLRMSNZ ? hobbitcraft.nitrado.net...
  11. C

FocusCraft Ortaçağ Temalı Faction Sunucusu (1.7.x-1.7.9) Rehber ve reklamcı alımı vardır !!!

Doğru Düzgün açıklama yok sadece fotoraflar ben bunun Ne tür bi server oldugunu anlayamadım özellikleri ne ? Bence Bu Server Tutulmaz. İyi Günler.