cCSeanPoulCc kullanıcısının son içeriği

1. cCSeanPoulCc

PointCraft \/ 1.8.X \/ Faction \/ Repair Tabelaları \/ Boss \/ Parkur \/ Etkin Hile Çözüm Sistemi \/

Ne yazık ki Buildere ihtiyaç duymuyorum, ilginiç için teşekkür ederim.
  2. cCSeanPoulCc

PointCraft.batihost.com 13.08.2017 tarihinde, 18:00 saatinde açılacaktır, herkesi bekliyorum :)

PointCraft.batihost.com 13.08.2017 tarihinde, 18:00 saatinde açılacaktır, herkesi bekliyorum :)
  3. cCSeanPoulCc

PointCraft \/ 1.8.X \/ Faction \/ Repair Tabelaları \/ Boss \/ Parkur \/ Etkin Hile Çözüm Sistemi \/

Giriş Yapamayanlar Bu IP Adresinden Giriş Yapabilirler; 178.20.229.248 PointCraft.batihost.com Merhabalar, Arkadaşlar çok uzun süredir bu sektördeyim, kişisel Sunucular bir yana Resmi Sunucularlada ilgileniyordum ve biraz ara verdim, tekrar sahalara döndüm. Uzun lafın kısası 2011'den bu yana bu...
  4. cCSeanPoulCc

(T)ürkiye (M)inecraft (S)unucuları (B)irliği

Ceza mı ? Ceza vermek bizim işimiz değil. Ki böyle bir şey yazdıysak bile konunun kapanma sebebi bu olamaz. Bu bölümde düpe düz saldırı yapmam lazım yazan başka bir konu var. Saldırıların gereğini gruptaki üyeler ile konuşup genel bir karar veriyoruz.
  5. cCSeanPoulCc

Zamanla her şeyin çözümüne varacağız, şu anki katılımlar grubun Patenti içindir. Her şey yerli yerine elbette oturacaktır. Yinede fikirleriniz bizim için önemli ve değerli. Teşekkürler EDİT; Ki dediğim gibi, uyarı verilmedi konu başka yere taşınmadı direkt silindi.
  6. cCSeanPoulCc

Bunu özel mesaj yolundan soruyoruz ama amacımız herkese yardımcı olmak destek olmak. Sizleride aramızda görmek isteriz :)
  7. cCSeanPoulCc

Herkese merhaba arkadaşlar, forumda bu konuyu 2. defa oluşturuyorum. Eski konumu NEDENSİZ, ANLAMSIZ bir şekilde kaldırıldı. İşin garip tarafı olan kısım ise uyarı verilmedi ve konuyla alakalı attığım mesajada cevap verilmedi. Siz yetkililere soruyorum, amacınız nedir, ne düşünüyorsunuz ? Bu...
  8. cCSeanPoulCc

FACTİON YENİLENDİ [Talas751] [1.7Xve1.8X} OITC/Faction/PVP/1vs1/Boss/Kafa Düşürme/OTO EVENT

Konu tasarımı kötü, MAP'lar çalıntı. Çalıntı olmasına rağmen aralarında bir tek Lapis dikkat çekici.(Diğerlerine Göre) Ne yazık ki Sunucu hakkında bahsedebileceğim iyi bir yanı yok. Yinede başarılar diliyorum.
  9. cCSeanPoulCc

Öyle değil, böyle HORT'lanır :)

Öyle değil, böyle HORT'lanır :)
  10. cCSeanPoulCc

! COME BACK İS REAL ! :)

! COME BACK İS REAL ! :)
  11. cCSeanPoulCc

\/ Batihost Resmi Sunucusu \/ 1.8 \/ Faction \/ Skyblock \/ Survival \/ Yeni Sunucular Yolda \/

Teşekkür ederim Konu Güncel Konu Güncel, Event Başlayacaktır.
  12. cCSeanPoulCc

|Batihost Resmi Sunucusu|Survival|1.8|Kalite|

Konu Kilit. Sunucunun tam tanımını Cekirdek HUB Sunucular bölümünde görebilirsiniz.
  13. cCSeanPoulCc

\/ Batihost Resmi Sunucusu \/ 1.8 \/ Faction \/ Skyblock \/ Survival \/ Yeni Sunucular Yolda \/

Konu Güncel Bakımdan cıktık, Rehber Alımları Başlıyor ! Konu Güncel Konu Güncel, Süprizler ile sizleri bekliyoruz :)