CaptJS kullanıcısının son içeriği

1. CaptJS

Snapshot 13w36a

Sagol kardes updateler hakkinda bilgi alabilmek cok guzel.
  2. CaptJS

Yeni nickim CaptnJS

Yeni nickim CaptnJS
  3. CaptJS

İninal kartımda bakiye olmasına rağmen premium alamıyorum.

Ben PayPal'dan aldim ve benimki de MasterCard.PayPal'a eklemen icin oncelikle bir PayPal hesabi acman gerek.PayPal hesabi ucretsizdi bildigim kadariyla(yanlissam duzeltin).Sonra Profil kismindan Kart Ekle secenegini tiklayip MasterCard'i secip bilgileri girip eklemen gerekiyor.Sonra da oyunu...
  4. CaptJS

MINECRAFT COKTU MU ?

Arkadaslar bir servera girmeye calisinca bu hata karsima geliyor yardim edebilir misiniz ?
  5. CaptJS

PREMIUM HESAP SATIYORUM COK UCUZA GEL VATANDAS GELL

Ve ayrica Forte bu internetten buldugum hesap degil satin aldigim bir hesap.Daha yakin zamanda Mojangdan Premium aldigim icin bu hesabi satmaya karar verdim de bu gidisle satamayacagiz belli .Neyse arkadasa hediye edeyim ben de artik
  6. CaptJS

Allah hepinizin cezasini versin butun musterilerimi kacirdiniz la :D
  7. CaptJS

Ne dolandirmasi abi ya 35 lira iste alacaksan skype ekle
  8. CaptJS

Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

Buyur kardes 578 saniye gecebilen varsa gorelim :D Bende mi bi tuhaflik var la ilk 3 hep 1000 in ustunde
  9. CaptJS

Arkadaslar 35 Tlye Premium account satiyorum tek sorun skin degistiremiyorsunuz onun disinda Premium serverlara girebilirsiniz oyundaki ismi MegaRage1234.Mobil odeme de PayPal odemesi de bulunur.Alacaklar Skype :captjs58
  10. CaptJS

Mimar Aranır

Bu agin mevcut olmadigini soyluyor.
  11. CaptJS

Servere Usta Buildier Aranır +12

Builder olabilirim 3 yildir Minecraft tayim skype : captjs58
  12. CaptJS

Pvp Arena (Full World Edit)

Bence 'yükli'.Zaten baska secenek vermemissin :D Yükliyeyim mi yoksa yükleyeyim mi :D
  13. CaptJS

Bana istediğiniz modu söyleyin size exe veya zip linkini atayım 1.5.2 sürümü için

Onemi yok sagol yine de :D Olur istersen Mine4Dead atabilirsin cok ozledim L4D i