CaptainBurakhan kullanıcısının son içeriği

1. CaptainBurakhan

?

?
  2. CaptainBurakhan

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Güzel bir rpg nin gücü,seni her zaman ele geçirir.. >_< ;) B)
  3. CaptainBurakhan

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

7. Sınıfa gidiyorum Rejan :S .wasdefg belki senden küçük ola bilirim fakat bir konuda bana o kadar aşağılayıcı bir şekilde davrandığın için sana aslında teşekkür etmek istiyorum.Bu forumda kimin ne olduğunu sayende görebildim.Seninle daha fazla muhattap olmak istemiyorum.Eğer hala bana laf atmak...
  4. CaptainBurakhan

:( daha açılmadımı :( beklemeye dayanamıyorum :( her hafta 3 kez mat denemeleri olcakmış ona çalışarak günlerimi geçire bilirim diye düşünüyordum ama fazla olmuyor :( 90 alıyorum terlik,85 alıyorum double terlik 95 alıyorum elalem full çekiyor 98 alıyorum neden 100 değil çıldırcam ya :( Artık...
  5. CaptainBurakhan

Bence gayet hoş olmuş ama isimler biraz komik :) :D
  6. CaptainBurakhan

Bu sunucuyu beklemek çok zor :( Sunucu için heyecanlandığımdan bir türlü zaman geçmiyo :(
  7. CaptainBurakhan

ama bizede yazık değilmi :( Şubatın sonuna kadar beklersem canım çıkar,bide okul pff hiç çekilmez -_- ama beklemeye değer...
  8. CaptainBurakhan

|Server Kapandı| İlginiz İçin Teşekkürler :)

Herobrine...Hmmm denemeliyim hemen :D
  9. CaptainBurakhan

Spoiler istemiyoz!Yaptığın şeyi ver şeyi o güzel pasta tadında şeyi aman sunucuyu işte ip sini ver ip yi ver s.s.s..s.s.s.s. :( :( :3
  10. CaptainBurakhan

Ama bekleye bekleye insan sıkılıyo ya rol yapmak istiyor canım.. :(
  11. CaptainBurakhan

Şubatın sonunda açılacak.. BURDA ŞÜPHEYE YER YOK! ;)
  12. CaptainBurakhan

Bilmem şu an Fairy Tail serisini bitirmeye çalışıyorum.Bitirdikten sonra birkaç anime önerirsen onlarıda izlerim :) Ama sıradan hayat tarzı animeleri fazla sevmiyorum haberin olsun :D :) O kız :D