CapScroll kullanıcısının son içeriği

1. CapScroll

Fl Studio Kullanımı bilen var mıdır? [Müzik]

Son attığımı diyorsan EDM Lead olduğu için ağrıtıyordur biraz da mixing mastering ile ilgili bir şey diyebilirim. Tek hedefim mixing mastering olayını çözmek sonrasında kaliteli müzikler çıkacaktır.
  2. CapScroll

Fl Studio Kullanımı bilen var mıdır? [Müzik]

Ben ilgileniyorum, 4. ayımı dolduracağım alttaki linkten kanalıma ulaşabilirsin Tıkla Götüreyim
  3. CapScroll

Server Fikri

Güzel fikir fakat Türk oyuncular genelde rahatlığa kaçar mesela sen başlangıç kitinde P9999999 set veren bir survival kurarsan dolup taşar, fakat yine P9999999 ekleyip bunu emek karşılığında almalarını sağlarsan açık ve net en fazla 10 Oyuncu çekersin.
  4. CapScroll

Citizens - Npclerin kaybolması ve skinlerinin silinmesi.

Forumda daha önce başkasının da başına gelmişti, ProtocolLib eklentisinin sürümü ile server sürümü uyuşmuyordu. Serverınıza uygun olan eklenti sürümlerini kullanırsanız sorun çözülecektir.
  5. CapScroll

Minecraft WGli alanda büyü masası, örs açılmıyor.

/rg flag <wgadı> use allow Şeklinde komut girin.
  6. CapScroll

Hamachi servere girememe sorunu

Hamachi ile daha önce açmadım bilgim yok genelde port açarım sende öyle yap istersen.
  7. CapScroll

minecraft res ston dan anlayan baksın acil yardım

Biz ilkokul 4. Sınıfa giderken ne devreler yaptık bir bilsen :kaş:
  8. CapScroll

Hamachi servere girememe sorunu

server.properties dosyasına girip CTRL+F yapın, "Online-mode:" yazısını aratın. Karşısında true yazacaktır orayı "false" olarak değiştirin.
  9. CapScroll

Minecraft SilkSpawners Market Hatası

Spawner Shop pluginini kullanabilirsin. Eğer iConomy veya Essentials kullanarak satmanın bir yolu varsa bilen arkadaşlar yazabilir bana da lazım.
  10. CapScroll

Multi Verse Core sorunu yapana admin

Komutun en sonuna "all" ekini getirin. Örnek olarak; /manuadd CapScroLL Rehber all
  11. CapScroll

QuickShop Plugin Sorunu

Plugin'in config dosyasından CTRL + F yapıp "display-items:" yazısını aratın, karşısında false yazacaktır orayı true olarak değiştirin. Eğer sorun çözülmezse farklı bir sürüm deneyin.
  12. CapScroll

Duvardaki Saat

DışArı çıkan kızla, katil iş birlikçidirler. Katilin eve girip kızı öldürmesi için kız dışarı çıkmıştır katilin gelip kızı öldüreceğini bilmektedir ama cesedi nereye saklayacağını bilmemektedir. Katil eve girer ve kızı öldürüp yatağın altına koymak isteyince yatağın altında duvar saatiyle...
  13. CapScroll

Starblast.io - Bir IO Oyunu

Ayrıca kalkan bitince topladığınız kristaller can yerine geçiyor ve kalkan bittikten sonra hasar aldıkça kristalleriniz dökülüyor, kristal kalmayınca ölüyorsunuz. Ben hayatta kalma modunda sonuncu gemiye ulaşıp bölümü kazandım fakat ne yazık ki defender tarzı gemiyi seçtim ağır hareket eden...
  14. CapScroll

Değerli yorumumuz 4 Gün sonra 1 yaşına giriyor :(

Değerli yorumumuz 4 Gün sonra 1 yaşına giriyor :(
  15. CapScroll

Artık Geçmiş Zihniyetlerden Çıkın.

Aslında bu forum işe minecraftturk olarak giriş yapmasaydı dediğiniz olabilirdi fakat üyelerin %80'i bu forumu Türk Minecraft forumu olarak görüyor ve öyle öğrendi genelde minecraft sunucularının reklamları burada yapılıyor, Minecraft denince akla buranın gelmesine herkes alışmış artık.