Capitain TSHacker kullanıcısının son içeriği

1. Capitain TSHacker

Elmas Örümcek Adam (First)

Zaten kask kafa dışında :)
  2. Capitain TSHacker

En iyi köy seed'i ! Yeni ! /Tüm Sürümler\ [Köyün Üstünde Spawn]

To : yasinbarbaros O minecraft'e ait modlarla yapılıyor , Zan's minimap , Rei's minimap vb.
  3. Capitain TSHacker

Gerçek Survival [1.5.2]

SURVİVAL 5 kişi sınırı olan , gerekli pluginleri eklenmiş survival oynamak isteyenler eklesin (Zorunlu değildir) : tsh_acker (Skype) Hamachi ağı adı : GercekSurvival [Büyük - küçük harf duyarlı] Ipv4: 25.124.124.104 Şifre : 123
  4. Capitain TSHacker

Eğer X - Ray modun varsa başladığın yerde altına bak :) 2 Zombie Spawner var. İleri gidersen çölde açıkta zombie spawner göreceksin. Kum alanının altına gömülü Ve direk haritadan sağa gidersen karlı bölgede çok daha büyük bir köy göreceksin.Altında zombie spawner var.
  5. Capitain TSHacker

Biraz haritayı dolaştım sağ tarafta karlı bi'kısım var.Ordada büyük bir köy var. Dikkat edin altınızda 3 adet zombie spawner var :) Nasıl yapıldığını biliyorum , o konuda sorun yok.Diğer seedlerimede bakabilirsin sadece zaman kaybetmemek için çekmedim hemen paylaşmak istedim.
  6. Capitain TSHacker

-8178795070547733129 Normal dünya açın.Seed'i yapıştırın. Köyde evin çatısında oyuna başlayacaksınız :)
  7. Capitain TSHacker

Bukkit Serverimde Port Hatasi

Java açılır , çünkü o olmadan server ve minecraft oynanamaz.Kim yazdıysa beyinsiz olduğuna iddiaya girerim *-*
  8. Capitain TSHacker

Herobrine Seedi Modsuz Yaptım Oldu

Ben yalan mı söylüyorum , yemin ederim ki gördüm ...
  9. Capitain TSHacker

BEYLER İNANMIYACAKSINIZ ! 8 DAKİKA ÖNCE ARKADAŞLA PLUGİNSİZ SWDE OYNUODUK UZAKTA KARANLIKTA YAGMURLU HAVADA HEROBRİNEYİ GÖRDÜM TAM ÇIKARAMADIM AMA KÜÇÜK Bİ ZOMBİ GELDİ ÇOCUK GİBİYDİ ZOR KESTİM !!
  10. Capitain TSHacker

Bukkit Serverimde Port Hatasi

Porttan kaynaklanabilir.
  11. Capitain TSHacker

[1.5.2 - 1.6.2] Köy Seed'i /Video-Fotoğraf\ Yeni !

Seed'i de kendim buldum.Bunu belirtmiştim zaten.Böyle bir köy seed'i yapmaya çalışıyordum çünkü diğerleri bende çalışmıyordu.
  12. Capitain TSHacker

Eskiden sadece korkutma amaçlı -Removed Herobrine yazıyorlardı. Arada eğlence olsun diye eklediler.Hala da devam ediyorlar ancak herobrine her zaman gelmez ve çok gizli gelir.Aşırı gizli olasılığı çok düşük.Ama gerçekte var , neden Minecraft'i satın aldığınızda creeper resminin arkasında küçük...
  13. Capitain TSHacker

[1.5.2 - 1.6.2] Köy Seed'i /Video-Fotoğraf\ Yeni !

Seed : 1812646780 Seed : 1812646780 Seed : 1812646780 Seed : 1812646780 /Doğduğunuz yerden arkanızı döndüğünüzde köyü göreceksiniz\ Seed tamamen bana aittir , hiçbir yerden alıntı değildir.Deneyerek buldum...
  14. Capitain TSHacker

LordTeam Craft ( ONLİNE ) ( 1 GÜNLÜK ARANIN ARDINDAN BERABERİZ )

Aynen öyle 12 yaşındaki adminler doluşmuş ilk defa admin olmuşlar bir şey yaptıklarını zannediyorlar sevinsin garipler :/
  15. Capitain TSHacker

LordTeam Craft ( ONLİNE ) ( 1 GÜNLÜK ARANIN ARDINDAN BERABERİZ )

Bu mübarek aylarda yalan söylemem.İstersen banlanmışlar listesine bak.Asıl yalan söyleyen sensin . Ahirette çok çekeceksin dostum ;) Yok ne yanlış anlayabilirim ki :)