canebi kullanıcısının son içeriği

1. canebi

Konunun silinmesini istiyorum

builder ve skripter arkadaşlar skypem death.life11 buradan bana ulaşın güncel builder alımı hala devam ediyor skripterde
  2. canebi

3. canebi

CraftNation Skyblock /*\Fly Ücretsiz/*\Emek Skyblock/*\ -->1.8.9 <--

Güncellendi Açık Arttırma Ekleniyor Parkur Eventi 12.30 Sizde Gelin
  4. canebi

CraftNation SkyBlock Sunucusuna Mühendis/Mimar Alımı

Hazır olan bir spawnı kendiniz yapmış gibi gösterdiğiniz için reddedildiniz
  5. canebi

death.life11 kullanıcı adıyle skpeden ekleyebilirsiniz
  6. canebi

Başvurunuz değerlendirilecektir... Başvurular devam etmektedir kapalı beta olarak yapım aşamasındayız, onaylananlara ip verilecektir
  7. canebi

Merhabalar sayın forum kullanıcıları, Forumda yaptığım araştırmalara göre tamamen oyuncuların aklında yer etmiş bir sunucu yok. Bende bu edindiğim bilgilere göre yılbaşından itibaren yavaş yavaş pluginleri hazırlamaya başladım. Şu anda pluginlerin tamamı hazır bulunmakta. Hepsini ingilizce...
  8. canebi

AirBlock | Lagsız Skyblock | Türkçe Komutlar | 7/24 Online

Merhaba Sayın Forum Arkadaşlarım. Bugün Sizlere Yeni Açmış Olduğum Emek Skyblock Sunucumu Tanıtacağım. Hemen Başlayalım . Bu Arada Sunucu IP'miz: 46.20.1.66:1140 'dir 2GB RAM 24 KİSİLİK SLOT (Artacak) AxiTR Güçlü Sunucu 'dur. içinde...
  9. canebi

Acil Admin , Builder ve Pluginer Alımı

Alım İptal Server Keklik Much
  10. canebi

GezginCraft Yeniden Açılıyor Alımlar

A3 Yaşınız: 13 Skype: death.life11 WG-WE Bilgisi: %99 (kimse kusursuz değildir :) ) Daha Önceki Yapıtlarınız: Minecraft Faction Server Spawn , Skyblock Spawn , Survival Server Spawn Komut Bilginiz: %90 (%10 u bilmediğim pluginler olarak eksiltiyorumç) Daha Önce Çalıştığınız Serverler: EmekCraft...
  11. canebi

[MasCraft] Sadece Savaş ve Kader! | Hayatını ve Kaderini burada belirlemeye hazır mısın?! | [1.7.2]

Sağolun15 Kişide Event Yapılacak Sabah Oyuncuları Neredensiniz :DBENDEMİ SPAM YAPARAK GUNCEL YAPIYIMKSKSKSKSKguncel +++++GUNCEL+sssss+s
  12. canebi

MasCraft/Eğlence Geri Dönüyor/7-24 Hizmetinizde/Villa/Yeni Spawn Ve Oyunlar Yakında

Bu Konu Silinsin Lutfen Yeni Konu AcildiForumda Online Mod Varmı?
  13. canebi

[MasCraft] Sadece Savaş ve Kader! | Hayatını ve Kaderini burada belirlemeye hazır mısın?! | [1.7.2]

Çöp Server Diyen Arkadaşlara: Biz 50 Kişilik Yeni Başlamış Ve Büyümeye Çalışan Bir Sunucuyu İşletiyoruz Çöp Diyorsanız Buyrun Sunucunuzun IP Sini Atın Bizde Gelelim Eleştiriyide Forumdaki Değerli Kullanıcılara Bırakalım Ve 2. Olarak Biz Pluginleri Yapmaya Çalışan davcer ve ben (turkgamer)...