ByTunc kullanıcısının son içeriği

1. ByTunc

Mikrofon sorunu yardım.

Tamam teşekkür ederim.
  2. ByTunc

Mikrofon sorunu yardım.

Evet denedim aynı olay ondada oluyor.
  3. ByTunc

Mikrofon sorunu yardım.

Bu sorunum çıktıktan beri düzeltmek için deniyordum ama yaramadığı için artık fazla yapmıyorum.
  4. ByTunc

Mikrofon sorunu yardım.

Teşekkür ederim ama söyledim mikrofonun içi çalışıyor sorun yok. Olabilir mikrofon girişinde sorun ama arada bir düzeliyor ve düzelincede çok iyi çalışıyor ama gittiğindede tam gidiyor
  5. ByTunc

Mikrofon sorunu yardım.

Arkadaşlar merhabalar, ben bir sorun yaşıyorum. Mikrofonumda sorun var ama mikrofon çalışıyor arkadaşımda denemiştim. Benim pcde sorun olur diye düşündüm. Ses sitemlerimin driverlarını güncelledim, silip yükledim ama yine aynı. Ses sekmesinde kayıt bölümünde mikrofon gözüküyor ama ygidip geliyo...
  6. ByTunc

Minecraft Yardım.

Tamam çok teşekkür ederim düzeldi :)
  7. ByTunc

Minecraft Yardım.

Ben AMD kullandığım için AMD'nin sitesinden AMD Driver Autodetect programını indirdim otomatik bir şekilde yüklüyor sanırsam. Teşekkür ederim yüklendikten sonra minecraft'ı bir daha denerim sonuçları buraya yazarım.
  8. ByTunc

Minecraft Yardım.

Yönetici olarak çalıştır varda grafik işlemci olarak yok.
  9. ByTunc

Minecraft Yardım.

Aygıtınız için en iyi sürücü zaten yüklü diyor ne yapmalıyım?
  10. ByTunc

Minecraft Yardım.

Sorun olmadan önce değil biraz daha önceden format atmıştım, javayı geçen gün güncelledim ama hangi driverlarımı güncellemeliyim onu söylermisiniz?
  11. ByTunc

Minecraft Yardım.

Zaten onu kullanıyorum. Yinede teşekkürler.
  12. ByTunc

Minecraft Yardım.

Ben bu konuyu yazdıktan sonra evet aklıma geldi launcher değiştirmek, değiştirdim düzelti sanıyodum oynuodum 1-2 gün sonra tekrar aynı şey oldu :/ Yinede teşekkürler
  13. ByTunc

Minecraft Yardım.

Arkadaşlar merhabalar. Benim bir sorunum var yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim. Ben uzun zamandır sevdiğim bir cracked minecraft launcher ile oynuyordum. 1.7.2 de hiçbir sorun yoktu. Diğer versiyonlardada yoktu. Ama geçen gün oynarken bi anda tüm bloklar karanlık oluyor hiçbir şey...
  14. ByTunc

Lütfen yardım emeklerim boşa gitti !

Saolun sorun çözüldü...
  15. ByTunc

Lütfen yardım emeklerim boşa gitti !

Sx_beta_xS kardeşim autosaveyi yükledim pluginsede attımda arada bi kayıt etmiyor. Benim bildiğim ediyordu, ben her seferinde manuel olarak save-all yapmak zorundamıyım ?