ByHinsa kullanıcısının son içeriği

1. ByHinsa

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Adrenalin isminde ki insanlık dışı varlığa sunucuyu tekrar satma ve sonucunda başta ben olmak üzere tüm oyuncuları banlama gibi bir ihtimal umarım yoktur . İnanın eğer Adrenalin yönetim kadrosuna girerse sunucunuz hakkında sayısız şikayet konusu açarım .
  2. ByHinsa

[1.7.2] MCTR Krallık Savaşları (2.Sezon) Yeni Özellikler /MCTRGaming.Nitrado.Net / AntiX Ray /

Umarım spawn etrafına çil yavrusu gibi dağılıp her yeri kapatan ve geçişe izin vermeyen binaları bu sefer yıkarsınız :) 1x1 tuzaklardan korumak için bir eklentiniz var mı ?
  3. ByHinsa

Peki o zaman , ilk sezonun sonuna kadar oynamıştım ta ki bahsettiğim embesil admini sunucuya alana dek ... Ayrıca yönetici kadronun aktifliğine dikkat etmenizi isteyeceğim . Spawn yakınlarına kendi marketlerimizi yapabilecek miyiz ?
  4. ByHinsa

Yeni bir sunucu planınız var mı ? Ben eski sunucudan rehber ByLoLo .

Yeni bir sunucu planınız var mı ? Ben eski sunucudan rehber ByLoLo .
  5. ByHinsa

Eski sezon da oynamıştım , ikinci bir admin almıştınız . Eğer o admin bu sunucu da görev alacaksa söyleyin ki hiç girmeyeyim . Ayrıca harita sıfırlandı mı ? Tüccar ve vatandaş ayrımı olacak mı ?
  6. ByHinsa

[Aktif/1.7.2] Hinovia Türk [Factions/mc.hinovia-turk.com/PvP]

Oldukça başarılı bir sunucu , herkese tavsiye ederim .
  7. ByHinsa

Vanillada Gerçekçi Asansörler

Muhteşem :)
  8. ByHinsa

Bu ticaret kanalı benim fikrimdi hatırlarsanız :)
  9. ByHinsa

Çok eğlenceli vakit geçirdik , şu altın setli arkadaş benim :) Tek eksiği ox yarışmasında daha kararlı sorular gerekiyor . Örnk : Aya ilk 1963 'te ayak basılmıştır sorusu kararlı değildir , çünkü milyonlarca insan bu olayın sahte ve stüdyo çekimi olduğunu düşünmekte (benim gibi) .
  10. ByHinsa

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

Admin sunucuya girmiyor bile , büyük ihtimallede süresi az kalmıştır boşuna emek harcamayın sunucuya .
  11. ByHinsa

Alelade Orta Çağ Kalesi :)

İç tasarım konusunda yardım etmeye hazırım :)
  12. ByHinsa

MCTRGaming 1.7.2 Faction Görev&PvP&Ekonomi&mcMMO&TNT

Normalde factions sunuculara ilgi duymam fakat tanıtım ve bir önceki sunucunuzun verdiği güven ile factiona biraz ilgi duydum . Açıldığı gibi deneyeceğim :) Elinize sağlık :)