ByAlesia kullanıcısının son içeriği

1. ByAlesia

Nvidia Gtx 980 & Gtx 970 Süper ötesi

Cuda olan programlar fazla değil titanz çöp şu an
  2. ByAlesia

295x2 her konuda daha üstün titanz den bir avantajı yok anca fanvidia'lar kullanır onları
  3. ByAlesia

amd, nvidianın 10000Tllik titanz sini onun yarı fiyatlı r9 295x2 ile geçti tartışamaz bile
  4. ByAlesia

SonOyunlar.Nitrado.Net // Bosslar,Tabancalar // Alımlı

1 dakikada p4 set yapmış arkadaş helal olsun
  5. ByAlesia

Güncelleme Minecraft 1.8 Güncellemesi

adamlar saçmalıktan bahsediyor ha herşeyin küplerden oluşması mantıklıydı dimi :D
  6. ByAlesia

En çok bilgisayar başında durma rekorunuz kaç?

11 saat felan olması lazım :D
  7. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

abi ? onun aslı abi'dir arapca bir kelime 5 liraya reklam yapmışsın demekki fiyatınıda biliyosun bakıyorum
  8. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

Nitradodan kaç kişi sınırsız deneme sunucusu aldı varmı burda böyle biri ben istememe rağmen verilmedi çünkü ?
  9. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

Ben kimseye hakaret etmedim edenler düşünsün arada olabilir böyle şeyler
  10. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

Burda ağır bir tartışma dönmüyor herkes fikirlerini söylüyor küfür eden felanda çıkmadı problem yok burası şikayet bölümü tartışılmadan bir şey çözemezsin.
  11. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

↑ -Yıllık 30 tl demek 1 yılda 30 tl ödüyorum demek kurduğun cümlenin anlamını bilde konuş sonradan kıvırmaya çalışma- İnsanın kozu olması gram beyni olmamasından daha iyidir demişler. Alttaki mesajı atan sensin gram beyni olmamasından diyosun ve bu bir hakarettir ne dediğinin farkında...
  12. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

Bazılarının işine gelmeyince hakaret etmeye başladı ve konuyu kapattırtmaya başladı kurdukları cümlelerin anlamlarını bilmeyenlerle konuşuyoruz ya şaka gibi. Her firmanın kendine göre avantajı,dezavantajı var axitrnin avantajı fiyatı sunucuları nitrado kadar kaliteli olmasada ona yakın bir...
  13. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

Yıllık 30 tl demek 1 yılda 30 tl ödüyorum demek kurduğun cümlenin anlamını bilde konuş sonradan kıvırmaya çalışma
  14. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

Siz susun ben size paranızı vericem yeterki saçmalamayın çocukca yorumlar atmayın gözünüzü seveyim 25 gb ramli server 30 liraymış yıllık :D
  15. ByAlesia

AxiTR Aslında Çok iyi

25 Gb ram yıllık 30 lira diyosun anlaşılan seni daha fena kandırmışlar :D 25 gb anca dedicated sunucularla alırsın onlarda milyaları bulur yıllık