BuraK4850 kullanıcısının son içeriği

1. BuraK4850

sorn

sa ts3de yüklediğim pluginler plugins kısmında gözükmüyor acil cevappp
  2. BuraK4850

BarışBey Plugin Paketi 0 açıksız 1.8 Faction

featherborad paralı değilmiydi?
  3. BuraK4850

SK Dostu v0.3 Yeni Özellikleriyle

Evet tmmdır sağolasın.
  4. BuraK4850

ALS Sınavı

Merhaba iyi geceler öncelikle ALS Sınavına gireceğim sınavda ne gibi sorular çıkabilir geçen sene giren öğrenci kardeşlerim için bu soru (Girenler varsa söyleyebilirmi?)
  5. BuraK4850

Programı indirdim fakat başlatmak için ne yapmam lazım bir dosyaya tıklıyorum uzantı farklı olduğundan açmıyor ne yapmam lazım acil yardım.
  6. BuraK4850

Başarılı çalışma hocam başarıların devamını dilerim :) @HqeS sen ve @SsFightsS birlik olup başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.
  7. BuraK4850

Neden lapisli fekşın tutuyor?

Doğru aslında orta çağ da olmak zorunda ama modernde sıkıntı oluyor hemen para kasılıyor.
  8. BuraK4850

Yardım Lütfen.

Merhaba Arkadaşlar Forumumda Ayarlanması Gereken Şeyler Var,Yardımcı Olabilecek Konu Altına Yorum Yazsın. NOT:Temayı Felan Türkçeliştiricek Yetkilerin İsmini Ayarlicak.
  9. BuraK4850

Minecraft Sunucusu

Mantıksız kardeşim alakasız hatta kaç milyon kişi var bu türkiyede orjinal oynamayan orjinalsin diye burda böyle bir şey yazman mantıksız.Ayrıca cs 1.6'da orjinal oynamıyoz oynamayanlarda var binlerce milyonlarca kişi eğer böyle bir durum olsaydı o zaman hostinglerin satışları düşük seviyede olur.
  10. BuraK4850

Minecraft Sunucusu

Vergi kaçacaklığı derken ekibi kurduktan sonra zaten bütün gerekli olan eksik olanları tamalayacağım kardeş. Eee normal bir şey arasındaki alaka ne mesaj kasmak için böyle şeyler yazmayın kardeşim.
  11. BuraK4850

Bakarmısnıız?

Forumda FeatherBoard Paylaşsam Bir Sıkıntı Olurmu Yetkili Kişier Konuşsun Lütfen.
  12. BuraK4850

Counter Strike Global Offensive (CSGO) Fnatic vs EnVyUS (ESL One)

Diğer İnsanlarda İzleyebilsin Diye :)
  13. BuraK4850

Counter Strike Global Offensive (CSGO) Fnatic vs EnVyUS (ESL One)

Maçımız Aşağıdadır İyi Seyiler :)
  14. BuraK4850

[ÖNERİ]Plugin Paketi>>Iceri Gir

Şöyle Madenci VIP Var Diyelim Özelliği Diğer Oyuncular Gibi Aramakla Yetinmeyip Daha Kolay Bulacak Yani Kısacası Eliyle Koyup Bulmak Deyimi Yer Alıyor Burda :)
  15. BuraK4850

[ÖNERİ]Plugin Paketi>>Iceri Gir

Öncelikle Aleyküm Selam, Pakette İlginç Şeyler Bulundurabilirsin.Mesela Her 3 Saatte Bir 900 TL Para Veren Bir Plugin Barındırabilirsin. Neden mi? Çünkü Oyuncular Bu Sistemle Serverde Aktif Olucak,Aktiflik Oluncada Diğer Oyuncular Girip Merak Edicek Onlarda Öğrenmiş Olucak Onlarda Kalıcı...