Brawnydt123 kullanıcısının son içeriği

1. Brawnydt123

Kardeş bide sorun olmazsa arkadaşlarını çağır benim amacım Prison Time olmak değil böyle...

Kardeş bide sorun olmazsa arkadaşlarını çağır benim amacım Prison Time olmak değil böyle eğlenceli serverlarda eğlenmek ve arkadaş olmak
  2. Brawnydt123

Dostum Prison Serverda grubuma katılırımısn böylece serverda en iyi grublardan olabiriz

Dostum Prison Serverda grubuma katılırımısn böylece serverda en iyi grublardan olabiriz
  3. Brawnydt123

Hey Prison Serverda kurduğum gruba gelir misin kişi arıyom böylece üst seviyeye çıkan grublardan...

Hey Prison Serverda kurduğum gruba gelir misin kişi arıyom böylece üst seviyeye çıkan grublardan biri olabiliriz
  4. Brawnydt123

Yıkılmış şehir [Tanıtım] Bilgi vermek için

Merhaba arkadaşlar bu tanıtım haritanın sadece %5 olmuşudur haritayı bitirmenizi sölerim çünkü haritanın sonunda bilgiler var ve Video çekmesi için birini arıyorum Fotoğraflar: İndirme Linki: http://www.mediafire.com/download/z64h3tqff071a60/Yıkılmış şehir.rar VirüsTotal...
  5. Brawnydt123

Fotoğrafları nasıl koyarım

Fotoğrafları nasıl koyarım
  6. Brawnydt123

bir şey sorucam harita yapıcamda onun için kişi arıyorum eğer bildiğin varsa söyler misin

bir şey sorucam harita yapıcamda onun için kişi arıyorum eğer bildiğin varsa söyler misin
  7. Brawnydt123

Abi nasıl VirüsTotal yapıcam söler misin

Abi nasıl VirüsTotal yapıcam söler misin
  8. Brawnydt123

Kardeş HighSchool için çalışmalarınıza beni katabilirsiniz RPG deneyimim vardır ve çok...

Kardeş HighSchool için çalışmalarınıza beni katabilirsiniz RPG deneyimim vardır ve çok saygılıyımdır 5 tane server kurdum
  9. Brawnydt123

Tamam kardeş beni bulmak için face Görkem Güneş Skype:hhhh464

Tamam kardeş beni bulmak için face Görkem Güneş Skype:hhhh464
  10. Brawnydt123

Hikaye tabii ki yazarım ben hikaye yazmayı severim hatta gittiğim 3 okulda hikaye yazma 1. oldum

Hikaye tabii ki yazarım ben hikaye yazmayı severim hatta gittiğim 3 okulda hikaye yazma 1. oldum
  11. Brawnydt123

Dostum seninle bir adventure Map yapmak istiyorum lütfen sizin gurbunuza katılayım hikayeler...

Dostum seninle bir adventure Map yapmak istiyorum lütfen sizin gurbunuza katılayım hikayeler yazabilirim
  12. Brawnydt123

Kardeş alım varmı

Kardeş alım varmı
  13. Brawnydt123

köylü ticareti abartmış :D

Bana köylü 20 zümrüte 1 deri ceket veri hemde adidas markalı değil
  14. Brawnydt123

Sen JusticeCraft'ta hala oynuyon mu

Sen JusticeCraft'ta hala oynuyon mu
  15. Brawnydt123

Yaşamak için savaş Tanıtım

Bu tanıtımdı texture pack'i tanıtmak için hep bu texture pack'i kullancam