BLue_Craft kullanıcısının son içeriği

1. B

StoneMC [1.7.2] |FACTION| |PVP| |BOSS| [server]

Merhaba Minecraft Severler Size iy bir haberimiz var tam istediginz gibi bir faction yaptık :) buda ip si : stonemc.nitrado.net Serverimize Reklamcı ve Rehber alımı vardır serveri açalı 2 gün oldu Server Kişi Kapasitesi 50 dir ve en önemlisi serverimiz 14 GB ram'dir inanmayanlar gelip...
  2. B

MINECRAFT SERVERDE PVP AÇMA ACILLLL

güzel kardeşim iyi söylüyosunda benim sv sunucu dosyaydan felan açmıyom ditrek panelden aç / kapa yaoıyom ve bu arda panelde server.proerties ana sunucu ayarlarıymıs ordada pvp true zaten bi yardımcı olun lğtfen bildiginz baska bir şey varsa
  3. B

SERVERIMDE PVP AÇAMIYORUM YARDIMM

ARKADAŞLAR BU SORUNDAN ÇOK BIKTIM HEP BAŞIMA GELİYOR SERVER AÇINCA SERVERIM SURVIVAL YENI AÇTIM PVP AÇIKTI SONRA BASKA AYARLARI YAPTIM VE GENE KAPANDI PVP AXİ TR DEN ALDIM BİLENLER VARSA ANA SUNUCU AYARLARINDA PVP:TRUE , MULTIVERSE-CORE PLUGİNİNDE PVP-TRUE , WORLDLERDE PVP-TRUE ANLIYCAGINIZ...
  4. B

panelden dosya değiştirmedim hiç zaten dün açtım hep FileZilladan yatım ayarları

panelden dosya değiştirmedim hiç zaten dün açtım hep FileZilladan yatım ayarları
  5. B

ben genelde dosyaları , pluginleri filezilladan yapıyom çogu işi daha açıklayıcı konuşabilirmisin ?

ben genelde dosyaları , pluginleri filezilladan yapıyom çogu işi daha açıklayıcı konuşabilirmisin ?
  6. B

teşekkür ederim yardımcı olursan çok menun olurum çok bıktım bu işten

teşekkür ederim yardımcı olursan çok menun olurum çok bıktım bu işten
  7. B

kardeşim server.properties nerde bilmiyorum benim sv bukkit deyil AxiTR den alınmış sv bi...

kardeşim server.properties nerde bilmiyorum benim sv bukkit deyil AxiTR den alınmış sv bi yardımcı olurmusun
  8. B

ErenBeyazKurt server.proerties tam oalrak nerde bilmiyorum bi yardımcı olurmsun benim sv bukkit deil bi açıklarmısn
  9. B

büyük yazdıgım içinmi dedin acil oldugu için öyle yazdım
  10. B

kodun aynısını yazdım fakat bir hata verdi böyle bir region kodu yok gibi bir şey sanırsam kırmızı bir hata __global__pvp allow kodunun hatırlıyom bi yerden ama tam olarak deyil sanırsam __global__pvp allow dogru ama başındaki kod yanlıs yardımcı olursan çok menun olurum
  11. B

ARKADAŞLAR BU SORUNDAN ÇOK BIKTIM HEP BAŞIMA GELİYOR SERVER AÇINCA SERVERIM SURVIVAL YENI AÇTIM PVP AÇIKTI SONRA BASKA AYARLARI YAPTIM VE GENE KAPANDI PVP AXİ TR DEN ALDIM BİLENLER VARSA ANA SUNUCU AYARLARINDA PVP:TRUE , MULTIVERSE-CORE PLUGİNİNDE PVP-TRUE , WORLDLERDE PVP-TRUE ANLIYCAGINIZ...