BloklaşmışOyuncu kullanıcısının son içeriği

1. BloklaşmışOyuncu

ResourcePack Problemim [Yardım] mümkünse Resourcepack'tan anlayan yardım etsin

Teşekkürler , yeni doku paketi yapımına başladım 512X Yakında paylaşırım :)
  2. BloklaşmışOyuncu

ResourcePack Problemim [Yardım] mümkünse Resourcepack'tan anlayan yardım etsin

Galiba. Bende de böyle bir sorun çıkmıştı sonra başka sürümde açınca düzeldi.
  3. BloklaşmışOyuncu

[Dünyanın EN ZOR Testi]Sayfadaki Ç Harfini Bulabilir Misin ???

Normalde bunun bi benzerinin 400 dolar para ödülü vardı :D
  4. BloklaşmışOyuncu

[Sondan Bir Önceki Test]Sayfadaki Ü Harfini Bulun...

Serinin :D en zor testlerinden biri , şans dilemiyorum başla !
  5. BloklaşmışOyuncu

[2]Sayfadaki Ö Harfini Bulun...

Bari sen yapma :.(
  6. BloklaşmışOyuncu

[2]Sayfadaki Ö Harfini Bulun...

Evet bu test de dikkat gerektiriyor , hadi başlayalım ...
  7. BloklaşmışOyuncu

[1]Sayfadaki İ Harfini Bulun !

Evet bu test biraz dikkat gerektiriyor , hadi başlayalım ; IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII...
  8. BloklaşmışOyuncu

[Tüm Hatalar Düzeltildi]|Elite Jump I : Elite| Sürüm : 1.7.2

Değerlendirmen için teşekkür ederim.
  9. BloklaşmışOyuncu

[Seçenekli , Değişik Bir Hikaye] İlaç I

Bölüm I ''Thamson oğlunu kurtarmak için yeni bir ilaç geliştirdi.Yeni bir ilaç...'' Adın Tom . Uzun zamandır avcılık ile uğraşıyorsun ve bu işte iyi bir kariyerin var . Çoğu yarışmada birinciliğin var . Genellikle küçük hayvanları avlamak hoşuna gidiyor çünkü büyük hayvanları avlayacak kadar...
  10. BloklaşmışOyuncu

[Sadece Tahminler]Minecraft 1.9 Sürümünde Gelebilecekler !

Evet bu konu hakkında biraz araştırma yaptım ve 1.9 sürümünde gelebilecek tahminleri sırasıyla hazırladım ; -Yeni Yemek --Mısır -Yeni BOSS --Belli değil. -AA+ Artırılmış Çözünürlük --Ve Bug Fix'ler. -Yollar --Toprak ve Taş Yollar Konu İle İlgili Resimler Yollar (Yollar MC:pE'ye de gelebilir.)...
  11. BloklaşmışOyuncu

Minecraft Hologram Teknolojisine Taşınabilir ! HOLOLENS

Bununla ilgili daha önce bir konu bulamadığım için açtım.Biliyorsunuzdur ki Microsoft firması Minecraft'ı satın almıştı... Yakın tarihlerde çıkacağı belirtilen Windows 10 ile beraber HoloLens teknolojisi de duyuruldu. Peki ya HoloLens nedir ? HoloLens adından da anlaşılacağı gibi hologram...