Bisguzar kullanıcısının son içeriği

1. B

[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

hala aynı kalitede devam ediyor sunucu
  2. B

Battlerite - Arena Takım Dövüşü

Türk oyuncular için facebookta bir platformda kurduk, katılabilirsiniz https://www.facebook.com/groups/691636790991095/?fref=nf
  3. B

Monster sunucusu zamanında rehberlik yapmıştın değil mi sen?
  4. B

Sunucu aynı kalitede devam etmektedir.
  5. B

24 saat içinde onaylanmayan hesaplar otomatik siliniyor. Yada cruzegame facebook sayfasına mesaj atarsanız ilgilenirler.
  6. B

modlu minecraft | geceleri 12.30 -3 arası canlı yayın

çeşitli otomasyonlar ve üretimler. yok enerji bitti yok mob spawner yapıcaz yok reactor kurucaz her gün farklı aksiyon https://www.twitch.tv/bisguzar/
  7. B

Şuanda alternatifi olmayan şahane sunucu
  8. B

ModTürk Monster Sunucusu (+Teknoloji, +FPS)

Uzun bir süre açık kaldı ama oynayan olmadı, kapanınca mı heveslendiniz ?
  9. B

Sunucunun bir sitesi yok ki :koş:
  10. B

Linux mu Centos mu ?

Başlığa baktım dedim ki bu neyin kafası ulan? Linux dediğin ne abi ? Şaka mısın :D Konuyu açan arkadaşa demiyorum belliki fazla bilgisi yok ama cevap veren arkadaş çok bilgiliymiş gibi yazmış bir de. Boşuna Linux/GNU olarak yazılmıyor tanımlanırken. CentOS dediğin şey de Linux tabanlı ubuntuda...
  11. B

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

Bende bir tekkit oyuncusu olarak şu an monsteri öneririm. Aslında 1.7 mod paketleri güzel ama herkesde çalışmayabiliyor ya da FPS düşük olabiliyor. şu an bir monster sunucumuz var sunucular kategorisinde konumuzu açtık göz atabilirsin.
  12. B

Umarım zevk alırsın :)
  13. B

Maili kullanmayı bilmek önemli, yoksa haberdar olamam mesajlarınızdan. Uygun forge sürümünü yükleyip girebilirsiniz elbette kendi louncherinizden. Ama benim önerim cracklıyı indirmeniz. Ha tabi birde farklı bir hesabınız varsa orjinal launcherde onu deneyin. Ya da orjinal launcherdeki hesabınızı...
  14. B

Premium hesabınla girmeye çalışıyorsun sanırım. Premium sunucularında şu an hata varmış. Cracklı launcheri indirip girebilirsin
  15. B

Bana bir hata çıktısı göndermediğin sürece yardımcı olamam. Help mojang diye bir hata çıktısı yok :/