berkcan366 kullanıcısının son içeriği

1. berkcan366

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Umarım gerçekten emek serveri olur.Diğer emek yazanlara girdim baktım adamlar vip satıyor , vip olunca istediği kadar elmas kasabiliyor felan.Eğer böyle yapacaksan baştan söyle girmeyelim.
  2. berkcan366

Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2019 |

Server ne zaman açılacak?
  3. berkcan366

Amma garip çocukmuşum be şimdi düşününce :D

Amma garip çocukmuşum be şimdi düşününce :D
  4. berkcan366

Elder Scrolls Online Oynayan Varmı?

Arkadaşlar Daggerfall covenantta 24 lvl stamania templerım var destekleşmek isteyen steam eklesin; Hakkı Bulut [Official] Tek başına biryerden sonra sıkıyor.Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.
  5. berkcan366

Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Rol Sunucusu - Orta Dünya'nın 4. Çağında Yerinizi Alın!

Arkadaşım 4.çağ ile ilgili yapacaksanız Melkor/Morgoth ile ilgili bir hikaye daha hoş olurdu.Sonuçta bazı kehanetlere göre Melkor 4.çağda geri dönüyor.Tabii sadece Lotr ve hobbit kitaplarını okuduysanız bilmemeniz normal. Ama yinede middle earthla ilgiliyse seve seve girerim.
  6. berkcan366

Zaman çabuk geçiyor ve biz hiçbir şey yapmıyoruz.

Zaman çabuk geçiyor ve biz hiçbir şey yapmıyoruz.
  7. berkcan366

Büyüdümde geldim ve senin haklı olduğunu canı gönülden kabul ediyorum.

Büyüdümde geldim ve senin haklı olduğunu canı gönülden kabul ediyorum.
  8. berkcan366

MediavelCraft - Yetkili Alım - Faction sunucu - Yakında HUB -

yaşım 16 rehber olarak gelirim ,saat başıda girerim ama arada istisnalar olabilir skype: badiciadam istersen ekle.(pre yok).MC bilgim ortanın üstünde yani istisnalar hariç çoğu şeyi bilirim ama tek bir sorun var mc yi 1 yıldır hiç oynamadım biraz paslanmış olabilirim.
  9. berkcan366

Kendi Devletinizi Oluşturun!! <----- İçeri

oyun içi ismim:Melkor kuracağım krallık:Mordor bayrak: bu bayrak olmuyorsa söyle başka seçeyim
  10. berkcan366

Wakfu oynayan varsa gelsin

mmorpg ama cengizhan 2 veya aion gibi degil nasil desem,guzel bisiy yani ve parasiz ayrica ulus felan seciyon birde tam bilmiyom ama sandbox ozelliklerde varmis galiba
  11. berkcan366

Wakfu oynayan varsa gelsin

arkadaslar Wakfuya yeni basladim 12 lvl im ama tek kisi zor oluyormus ileride ondan bir arkadas ariyorum isteyen skype den eklesin:badiciadam 15 yaşındayım 12 yaş üstü gelsin lütfen. ve ingilizce bilirse iyi olur oyun turkce degil benim patates kadar ingilizcem yok ama bu cokta onemli degil...