berkay566 kullanıcısının son içeriği

1. B

FancyGaming - Hub Server 20 GB Acil Builderlar Aranıyor!

Buyur kardeşim istedigin zaman yaparım market,hammadde,arena her şey :)
  2. B

Kardeşim skypede eklisin diyorsun ama ismini söylemiyorsun. Skype özelden yazarsanız daha kolay...

Kardeşim skypede eklisin diyorsun ama ismini söylemiyorsun. Skype özelden yazarsanız daha kolay birbirimizi bula biliriz
  3. B

Yeni Spawna Yardım edecek Pro Builder Ariyoruz.

Kardeşim Bütün region,flag kodlarını biliyorum yaşım 16 skypede ekleye bilirsin skype:berkay5666 sana baya yardımcı olurum Neden seni seçelim dersen,Oyunun mantığının çözmüş biriyim,ilgiliyim,bilgiliyim istedigin zaman yardımcı ola bilicek lişiyim skype:berkay5666
  4. B

SolarCraft 7/24 Vps Builder Alim

Ad ; berkay Skype ; berkay5666 Yaş ; 16 World Guard Bilgisi ; %85 World Edit Bilgisi ; %100 Plugin bilgisi ; %65 Skype ; berkay5666 Kaç yıldır Minecraft Oynuyor ; Oyunda Profesyonelim 2 Yıl Civarında Oynayıp Sonra 4-5 Ay Bırakmıştım Ve Şimdi 1 Aydır Oynuyorum Prof'lukta Master Yapıyorum Yani :)...
  5. B

[16GB] SW YE YETKILI ARANIYOR [HEPSİNDEN] ***VDS***

Adınız,Soy Adınız :Berkay BÜYÜKRER Yaşınız :16 Skype'niz :berkay5666 Hangi Alanda Katılacaksanız [Admin,Mod] Gibi :Ben mod olurum. Neden dersen bütün region,flag yai World Ed,t kodlarını bilirim skype ekle anlarsın zaten ''KONUYU BEĞENİCEKSİNİZ'' <<<---BEĞENMEZSENİZ İPTAL OLUR---->>>
  6. B

GELİN BUİLDER LAZİM ACİL KOSUN HEMEN ALCAM

Ad ; berkay Skype ; berkay5666 Yaş ; 16 World Guard Bilgisi ; %85 World Edit Bilgisi ; %100 Plugin bilgisi ; %65 Skype ; berkay5666 Kaç yıldır Minecraft Oynuyor ; Oyunda Profesyonelim 2 Yıl Civarında Oynayıp Sonra 4-5 Ay Bırakmıştım Ve Şimdi 1 Aydır Oynuyorum Prof'lukta Master Yapıyorum Yani :)...
  7. B

Kardeş wg hakkında her şey biliyorum hammadde yapma arsa hyapma tabela ile ve hammadde düsünce...

Kardeş wg hakkında her şey biliyorum hammadde yapma arsa hyapma tabela ile ve hammadde düsünce can gitmeme wg li oldugu halde kıra bilmemleri falan her seyi biliyorum alırsa baya memenun olurum ve skype: berkay5666 ekle istersen
  8. B

Sw IP ne

Sw IP ne
  9. B

S.a kardes hunger games video cekeceksen ben varım skype berkay5666 ekle istersen

S.a kardes hunger games video cekeceksen ben varım skype berkay5666 ekle istersen
  10. B

S.a admin alımı varmı wgden her şeyden anlarım eğer bir şey bilmiyorsam at işine yararım...

S.a admin alımı varmı wgden her şeyden anlarım eğer bir şey bilmiyorsam at işine yararım skype:berkay5666
  11. B

skype:berkay5666 ekle konuşalı çok adminli,k yaptım kardeş wg falan her şey biliyorum

skype:berkay5666 ekle konuşalı çok adminli,k yaptım kardeş wg falan her şey biliyorum