benakifdora kullanıcısının son içeriği

1. benakifdora

Adalar Silindi Yeni Sezon Başlıyor Skyblock Sunucusu :) En Gelişmiş Plugin Paketi play.cosmosmc.tk Sende Oyna !

Siz açıkdan faydalanın ondan sonra banlanmayın :D Banı yersin oturursunuz işte akıllı olsaydınız da söyleyip ödül alsaydınız burda konuşamaya bile hakkınız yok sizin :) Sunucunuzu açınca fazla dayanamayacaksınız bilginiz olsun :D
  2. benakifdora

Adalar Silindi Yeni Sezon Başlıyor Skyblock Sunucusu :) En Gelişmiş Plugin Paketi play.cosmosmc.tk Sende Oyna !

Teşekkürler sana da güzel yorumun için ayrıyetten memnunum :)
  3. benakifdora

Yardım Sunucudaki oyuncu sayısını 1 fazla gösterme

Merhabalar bu nasıl yapılıyor acaba
  4. benakifdora

Arkadaşlar Hareketli Banner Yapmayı Bilen Biri Acil İletişime Geçsin Lütfen

Bütçem 10 tl daha fazlasını veremem biri yardım etsin lütfen :( Discord : Müco-TolgaDemirel#2215
  5. benakifdora

DoraCraft | Hub SkyBlock | Aradığınız Skyblock Sunucu :) | [1.8.x]

Sunucumuz Hub SkyBlock olmuştur. OP ve Emek sunucularımızda oynamak için hemen katılın!
  6. benakifdora

Kopyalanabilir IP Adresleri: oyna.cosmosmc.tk play.cosmosmc.tk mc.cosmosmc.tk Sürüm : 1.8.x Kopyalanabilir IP Adresleri: oyna.cosmosmc.tk play.cosmosmc.tk mc.cosmosmc.tk Sürüm : 1.8.x
  7. benakifdora

Yardım Fabledskyblock_island_level çalışmıyor

Merhabalar, FabledSkyBlock plugininde leveli chate yansıtamıyorum, yardımcı olabilir misiniz? EssentialsChat
  8. benakifdora

Sunucumuz Hub SkyBlock olmuştur. OP ve Emek sunucularımızda oynamak için hemen katılın!
  9. benakifdora

Sunucumuza kayıtlar web site üzerindendir DoraCraft | Emek SkyBlock Herkesi bekliyoruz :)