BazukaVI kullanıcısının son içeriği

1. BazukaVI

>>>Evet Karşınızda PlatinumCraft <<<>>>Burada Faction Tadını Yaşacaksınız<<<>>>Konuya Bir Göz At

Size bir faction deneyimi yaşatmak için buradayız. Serverimizde asla lag yoktur ve olmayacaktır. RAM->4096GB Slot Sayısı->50 İp->PlatinumCraft.nitrado.net Host->Nitrado Sürüm->1.7.2 Serverimizin kapanmaması için VIP satmaktayız vip fiyatları aşağıdaki gibidir. VIP Mobil-> 10 TL PAYPAL-> 5 TL...
  2. BazukaVI

kardeş ya bi bakarmısın senin servere girecemde 3.40 mod download bulamıyorum bana zahmet...

kardeş ya bi bakarmısın senin servere girecemde 3.40 mod download bulamıyorum bana zahmet olmassa bi atsana
  3. BazukaVI

Hacı ben pixelmon sitesinden indirdim indirirken 404 not found veriyor 3.40 ı sen atsana bana

Hacı ben pixelmon sitesinden indirdim indirirken 404 not found veriyor 3.40 ı sen atsana bana
  4. BazukaVI

Abi Ya Geçen biri yüzünden küfür ettim banada ban attınız ismim FixerC0 lütfen aç bidaha edersem ..

Abi Ya Geçen biri yüzünden küfür ettim banada ban attınız ismim FixerC0 lütfen aç bidaha edersem ..
  5. BazukaVI

Enfeksiyon BETA 7/24 [Hicbir Sunucuda Olmayan Ozellikler]

server harika dahada iyi olucağına inanıyorum OyunNick: FixerC0
  6. BazukaVI

BreakCraft Bir Ection Clasiği

swnin mapı hazir marketten anlasılıyor :)
  7. BazukaVI

MİNECRAFT ÇEKİLİŞİ (SON ÇEKİLİŞ)(Ara veridi)

*Forum Kullanıcı Adınız:Teker59 *Sadece Gerçek Adınız:Berkay *Yaşınız:13 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:1.5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:MuratAbiGF,LeHamam,BFChickengamers *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet Tekkit,Yogbox,Hexxit *Eklemek istediğiniz herhangi bir...
  8. BazukaVI

Başvurulara bakıcakmısın

Başvurulara bakıcakmısın
  9. BazukaVI

Konuyu Silermisiniz.

Adınız:Berkay Oyun içi adınız Sarrato Altın kurala uyacakmısınız:Evet Ortaçağ rpg oynadınızmı:ilk deneyişim olucak Hangi mesleğe girmek istersiniz:inşaatçı Hangi hanedana girmek istersiniz:Karaban yaşınız:13 Rpg ile ilgili bilgileriniz:İlk deneyişim oldugu için pek bilmiyorum ama kısa zamanda...
  10. BazukaVI

Savaşın Sonucu RPG

Ad:Berkay Oyun içi : EpicFonik Yaş:13 Olmak istediginiz hanlik :Tikara Ooc ve ic nedir:İlk deneyişim pek bilmiyorum İstediginiz meslek:Asker Ortacağ rpg oynadınızmı:Bu ilk Deneyişim Rpg bilgileriniz nelerdir:İlk deneyişim olduğu için pek bilmiyorum
  11. BazukaVI

Nitrado Server/20 GB Ram/0 Lag/85.131.197.32/Koşun!!!

Server Sürüm Ney
  12. BazukaVI

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Forum Kullanıcı Adınız: Teker59 Sadece Gerçek Adınız: Berkay *Yaşınız: 12 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz...
  13. BazukaVI

Mctr |5 Yeni Class | 1.7.2 | Tüm Sorunlar Düzeltildi | Türkiyenin En İyisi

İçerik @Lucifer˜ tarafından kaldırıldı.
  14. BazukaVI

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Forum kullanıcı adınız : Teker59 Sadece gerçek adınız: Hüseyin Berkay Yaşınız: 12 Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 2 Youtube de minecraft la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Bfchickengamers,Le Hamam Modlu Mc Oynuormusunuz: ara sıra
  15. BazukaVI

FataL Craft 1.6.2 Faction Wars

7/24 Asla kapanmayacak Adminler ilgili 3gb ram 0 lag FaTaL.nitrado.net Byfenomen getirdi derseniz sevinirim