BayGold kullanıcısının son içeriği

1. BayGold

[Skript] Editle Skripti

Herkese Merhaba Ben BayGold, Bu Skriptte /editle Yazarak Bilgileri Alabilirsiniz Fakat Bahsetmek İstediğim bir şey Var Oyundaki Yazıların Türkçe Karakterleri Kabul Etmesini İstiyorsanız [Örn: [+] BayGold Adl& Oyuncu Oyuna Girdi. Ho£geldin BayGold. Gibi Olmasını İstemiyorsanız] İlk Önce...
  2. BayGold

Neden çalışmıyor?

on death of a sheep: if victim's name is "&c&lX": chance of 100%: drop diamond axe of Unbreaking 1 named "&2&lXX" Böyle Denermisin ?
  3. BayGold

[İSTEK] Skript ile disguise pluginini düzenleme

Biraz Açarsan Sevinirim :)
  4. BayGold

Build Takımı Oluşturacağım Gelecekler İçeri

Herkese Merhaba Ben Ertuğrul Bugün CrazyBuildTeam Adında Bir Build Takımı Kuracağım Build Takımına Kolayca Katılabilirsiniz Ancak Bir Sınavla Bu Sınavda Size 10x10'luk Bir Alan Verilecek Ve Bir Build Yapmanız İstenecek. Diğer BuildTakımındaki Üyeler Beğendim Yada Beğenmedim Olarak Cevap...
  5. BayGold

Skript Hata

Lütfen Kod Kullanmayı Öğrenin
  6. BayGold

Flash Skripti - İmkansiz birşeye Dönüşün veya Dönüştürün !

Sen msg at teldeyim evde dwilm bide
  7. BayGold

Ozele gel post kasma Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. BayGold

La linki ben attim okey ? Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. BayGold

Oo gosterdigim seyi yapmissin :) Chate yazma Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. BayGold

MythicMobs Sorun(Bir Soru Ama Büyük Soru :( )

Krdş Biliyorumda Özelden Yardımcı Olsan Tam AnlayamadımdaBen Onu Sormadım :D O Kolay Sistemlede Yapılır
  11. BayGold

MythicMobs Sorun(Bir Soru Ama Büyük Soru :( )

Merhaba Arkadaşlar Biz Bir Server Açmayı Düşünüyoruz Bu Serverde Belirli Moblar Olacak Ama O Mob Dışında Başka Mob Doğmayacak Fakat Gün Hep Gece Olacak Multiverse Mob Optionsu Kapayınca Olmuyor Oda Doğmuyor World Guarddada Mob Spawning deny yapınca doğmuyor lütfen yardım edin
  12. BayGold

Bossbar Hata Veriyor Hatayı Bulamadım ?

Ben Bay Gold :D Hata Buldum Ama Hatalı Değil :D on chat: {bossbaryarat.%player%} is true: cancel event set {bossbarismi} to "%message%" set {bossbaryarat.%player%} to false send "&a&lBoss Bar İsmi Belirlendi Bossbarda Çıkacak Yazı: &e&l%message%"...
  13. BayGold

[Skript] İstediklerinizi Yazın Yapayım

Deneyecem bu arada konuyu kirletmenin anlamı ne ???? Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. BayGold

Dev Skript - 3 Skript Aynanda - Tüm Skriptlerim :)

:) Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. BayGold

[Skript] İstediklerinizi Yazın Yapayım

Al İsti Sonra Nie Turkiye Gelismio Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi