Bay ZZ kullanıcısının son içeriği

1. Bay ZZ

Nasıl gidiyor, neler yapıyorsunuz?

Selam Kayra, hayat iyi gidiyor senden naber? Zamanımı kontrol edemediğim için işlerim biraz karıştı da üstünden gelebileceğimi tahmin ediyorum. Tavsiye edebileceğin bir çalışma disiplini varsa çok memnun olurum
  2. Bay ZZ

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

I need somebody (Help) not just anybody (Help) you know I need someone, help So much younger than today (I never need) I never needed anybody's help in any way (Now) but now these days are gone (these days are gone) I'm not so self assured (And now I find) now I find I've changed my mind And...
  3. Bay ZZ

Bir gereksiz bilgi yazın.

Disney'in Hercules'ünde Hades "Çocuklar rahatlayın, daha yarısındayız" diyor. Bunu dediği sahne 92 dakikalık filmin 46. dakikasına denk geliyor yani yarısına.
  4. Bay ZZ

Ne oldu buralara?

sohbet konuları dışında, 85 yaşındaki insanların profillerinde de sohbet ettiğimiz dipnotunu düşeyim. benim de birinci ergenlik dönemime denk geliyor forum dönemi. tanık olan bütün forum halkından özür dilerim. iyi ki banım açılmış da, fotoğraf albümü gibi arada bakıyorum.
  5. Bay ZZ

Forum Oyunu Üstteki Üyeyi Cezalandır

SUÇUN VE CEZAN AÇIKTIR. Mahkeme, 5-7 yıl önce takıldığın internet sitesine sonsuza dek nostalaji duymana ve haftada bir hortlamanda karar kılmıştır.
  6. Bay ZZ

Anime Anime önerirmisiniz

neon genesis evangelion cowboy bebop taxi driver pulp fiction goodfellas citizen kane howl'un kalesi fallout new vegas charles bukowski'nin sıradan delilik öyküleri citizen kane beatles beyaz albüm lupin üç hiçkomikdeğil oray bey serisi
  7. Bay ZZ

Ne oldu buralara?

Favorilerimde hala kayıtlı, 3-4 günde bir giriyorum. Kebab'ın anlattığı dönemde aktif bir kullanıcıydım, çabuk heyecanlandığımdan dediği olaylarda coşardım. Forum da sağolsun hizmetlerimi 18 madalyayla onurlandırdı. Zamanında birlikte maymun spamladığımız bir dostum gelen kutusundan bana ulaşır...
  8. Bay ZZ

AHAHAHAHAHAHA

AHAHAHAHAHAHA
  9. Bay ZZ

[MEDIA]

10. Bay ZZ

Lise 1 tutanak yedim sicilime işler mi?

Bunu sormak için hesap mı açtın OIWKEPAOLRAĞPWOLRĞAPOKMFĞOAWKRĞLQWE Nickle de uyumlu
  11. Bay ZZ

efendim kimse sizden nicel veri istemedi ki

efendim kimse sizden nicel veri istemedi ki
  12. Bay ZZ

sen hem zaman hem uzay yolcususun. bilmek isterim en son ne zaman kiraz yedin?

sen hem zaman hem uzay yolcususun. bilmek isterim en son ne zaman kiraz yedin?
  13. Bay ZZ

neşeye övgü

neşeye övgü
  14. Bay ZZ

Kullanıcı isimlerinizin hikayeleri, anlamları, zamanları ve nedenleri neler?

Norveç'te 76 yazında giriştiğim maceradaydı sanırım. Gene dostlarla balıktayız. Bu zamana ait olmayan bir Viking gemisi teknemize yaklaştı. Liderleri gibi görünen biri bir şeyler bağırdı. Anlamadık. Dört gün sonra ismimin Ayşegül olmadığını fark ettim.
  15. Bay ZZ

Çocuklar bıçakla

bazıları bıçakla kimisi silahla ve bazısı yumruğuyla dövüşür bendeniz kaçarım - sun tzu, savaş sanatı