Bawermy kullanıcısının son içeriği

1. Bawermy

Türk Crack Serverlere Giremiyorum

Server sahiplerine ne demeliyim (gruplarında üyeyim ) :D onuda söylersen çok teşekkür edeceğim Konu ile ilgilendiğin için teşekkürler :D
  2. Bawermy

Her türk serveri yazdım ''Her'' kelimesinden kastım girmeye çalıştığım serverlerdi :D benim yapabileceğim birşeyler varmı bu konuda server benim değil sonuçta :D nasıl düzelir bir fikrin var mı ? Yorum için teşekkürler . :D
  3. Bawermy

leptop la bu :D Yorumun için teşekkürlerde Allah Aşkına yardım edin ya :D
  4. Bawermy

bunu denedim fakat olmadı zaten sadece türk crack serverlerinde oluyor mcsg , hypixel , mineplex falan sorunsuz giriyorum türk crack serverlerine giremiyorum. Yinede yorumun için teşekkürler :)
  5. Bawermy

Yorumun için teşekkürler. Hemen ekliyorum.
  6. Bawermy

Arkadaşlar premium hesabım var fakat arkadaşlarımın premium hesabı olmadığı için onlarla crack serverlerde oynuyordum . Fakat bilgisayarımı değiştirdikten sonra yabancı crack serverlere sorunsuz giriyorum fakat türk crack serverlere giremiyorum . Bu nasıl bir iştir anlayamadım gitti. Sorunuma...
  7. Bawermy

Çürük et ile açlık nasıl doldurulur ? TUTORIAL

Neden kafamızı çevirmemiz gerekiyorki ? :D Düz mantık hayat kurtarır :D Benden sana tutorial Space(Boşluk) tuşuna bastığın zaman zıplayabiliyorsun . B) :D
  8. Bawermy

Minecraft Rehberleri (İşinize Yarayacaktır)

Bunların hepsini biliyordum fakat bilgilerimi tazelediniz teşekkürler .:)
  9. Bawermy

GameTurk - Rehber Alımları [BITTI]

Ad Soyad : Efecan Hoşgör Skype : efecan_hosgor Yaş : 15 Minecraft Kaç Yıldır Oynuyorsun : 3 Yıldır oynuyorum Okullar açıkken Kaç saat açıksın : Sınav zamanı , ödevler vb. durumlarda değişebiliyor ama genellikle 2-3 saat Okullar Yokken Kaç Saat Açıksın : 13:00 - 04:00 arası açığım Oyunda yetkili...
  10. Bawermy

Minecraft Pocket Edition Satın Alma

Oyunu orjinal olarak almak isterim sonuçta adamlar emek vermiş ve bir fiyat biçmişler başka yolları tercih etmiyorum
  11. Bawermy

Minecraft Pocket Edition Satın Alma

Ben Google Play Store üzerinden Minecraft Pocket Edition satın almak istiyorum fakat aklımda birkaç soru var Google Play Store'den aldığım zaman Google Play hesabıma kayıtlı kalacakmı ? (Yani başka cihazlardada oynayabilecekmiyim ? ) Örn: steam üzerinden oyun aldığımız zaman oyun bizde kalıyor...
  12. Bawermy

Minecraft Runtime Environment Hatası

Kullandığım launherı minecraft.netten indirdim ondan daha kullanışlı bir launcher varmı bilmiyorum. Tamam teşekkürler deneyeceğim@Enfalx ve @Sarper170 ikinizinde önerilerini sırasıyla yaptığım zaman sorunum çözüldü . TEŞEKKÜRLER . :D
  13. Bawermy

@Enfalx Tavsiyen için teşekkür ederim fakat dediğin şekilde yaptığımda bir sonuç alamadım .
  14. Bawermy

Minecraft'ı açmaya çalışırken aldığım hatanın tümü ''Unable to start the Minecraft Runtime Environment. This is most likely caused by a corruption. Please try to reinstall Minecraft.''
  15. Bawermy

Minecraft runtime environment hatası alıyorum 1gün önce hiçbir sorun yokken bir anda oldu yardım ederseniz sevinirim.