batuyek123 kullanıcısının son içeriği

1. B

Terraria oynayacak!

Merhaba arkadaşlar benle survival terraria oynayacak hamachi eklesin. Hamachi ad: proterra123 şifre:123 Not: orjinal değil internetten indirdim. Gelirseniz eşya vereceğim.
  2. B

ic2 exp bakın!

sağol iyi olur sana abone olurum ve like atarım
  3. B

ic2 exp bakın!

ancak yok eskisi var şu an
  4. B

ic2 exp bakın!

merhaba arkadaşlar bu modun eski sürümünü çok severdim hala seviyorum ama değişti türkçe video yada yazı varsa link atabilirmi.
  5. B

patates oyun +12

merhaba arkadaşlar bizim patates oyun diye bir kanalımız var.(bizim derken kardeşimle ben) kanalımıza katılacak varsa skype eklesin:killerhearth ayrıca yaş sınırı +12 -14 yani 12 14 yaş arası. kanal linki:https://www.youtube.com/channel/UCBFU4QHDyP3wkZhvr8Biebg bide kanalımız 1 yıllık ve 10...
  6. B

köfteisköfte ic2 exp

merhaba arkadaşlar bu konuda köfteisköfte çekcem k.a.s.a ile dedi ama gelmedi ne zmn gelir . konu:https://forum.gamer.com.tr/konu/%C4%B0nduatrialcraft2-ile-ilgili.172140/page-2
  7. B

teamwiewer quicksupport hatası

merhaba arkadaşlar teamwiewer quicksupport kullanarak tableti bilgisayar ekranına yansıtmak için programda yazan id yi bilgisayadakı yera giriyorum tablete gelen mesaja evt diyorum oturum sonranldırılıdı diyo.neden?
  8. B

terraria steam

ok yok bana terraria kodu lzm
  9. B

terraria steam

cese biralti ne
  10. B

terraria steam

terraria steam kodu olan varmı?
  11. B

Terraria ps3

Terraria yı ps3 de oynamak isteyen eklesin. Online id:benbatu
  12. B

Minecraft osmanlıcraft!

Bu 2.mapim çok iyi değil ayrica her gün 2.saat düzenleyebiliyorum
  13. B

Minecraft osmanlıcraft!

Ayrica bosslarda doğa doğa oldurusun
  14. B

Minecraft osmanlıcraft!

adini osmanliya benzesin diye koymadim en tuhaf yorumu mert yaptı dediğin şeye bak ban savaşlı bir harita yaptim avrupalarmis falan diyon adi hosuma gitti için koydum.
  15. B

Minecraft osmanlıcraft!

Ben öleskne koydum adini hiç alakası yok dediklerinin emek harcadim önemli olan o osmanlıcraftı akldımdan geçtiği için koydum