Barış_ kullanıcısının son içeriği

1. B

HardSurvivalCraft | %100 türkçe | 1.6.4 | yenilendi !

Aynen hiç güzel server değil haksızlık diz boyu spawnda birbirini kesebiliyorlar ve skeleton felan doğuyor hep spawnda
  2. B

Hocam sizin şu winnergamersa giriyorum whitelistta değilsin diyor bakımdamısınız diyicemde 30...

Hocam sizin şu winnergamersa giriyorum whitelistta değilsin diyor bakımdamısınız diyicemde 30 kişi serverda ? adım Explosion
  3. B

* Turkiye Craft * 16/128gb Ram * Çoklu Mod * Firma * Yetkili Alimlari*

Adiniz:Barış Kaan Soyadiniz veya Baş harfi:T Yaşiniz:14 Builderlik deneyimiz:Heykelde pek iyi değilim ama mimaride kendime güveniyorum Daha once gorev yaptiginiz sunucular:FieryCraft,NopeCraft Yaptiginiz ev, yapi vs. resim:Resimini çekmedim isterseniz veriyim ? Skype:karatoprak70
  4. B

Drapple Factionu Katılım

Ad :Barış Facebook:https://www.facebook.com/Wolfteamcibaris?ref=tn_tnmn Skype adı : karatoprak70 Minecraftta kendinize güvendiğiniz konular :Savas,Build Factionunuzda şu ünvanı alıp o işi yapmak istiyorum :B
  5. B

Ordamısın sen hiç açmıyon sw :D

Ordamısın sen hiç açmıyon sw :D
  6. B

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

Ad : Barış Kaan Soyad: TOPRAK Yaş : 14 Skype : karatoprak70 Tekkit hakkında bilginiz :Son derece iyi şu an başka tekkit serverlerda oynuyorum..
  7. B

dediğin gibi yaptım modpacki sildim oil derrek dosyası 2.6 indirdim modpack.jar diye değiştirdim...

dediğin gibi yaptım modpacki sildim oil derrek dosyası 2.6 indirdim modpack.jar diye değiştirdim bu dosyayı değiştirmek işlevini bozabilir dedi evet dedim ama dosya indirdiğimde jar halinde değildi sende öylemiydi
  8. B

reyiz facebook varsa verirmisin ben baros1905 bide sw 7/24 ise neden 10'da kapanıyor nasıl bir...

reyiz facebook varsa verirmisin ben baros1905 bide sw 7/24 ise neden 10'da kapanıyor nasıl bir mantık ?
  9. B

yeni ip de kapalı hocam ?

yeni ip de kapalı hocam ?
  10. B

QuestCraft Faction RPG [PvP,Gorev,Zindan,NPC Dovus,Event,Hazine]

Bune lan böyle 15 tatilde dedi kaç gün oldu Zafer anca Yu-Gi-Oh izlesin
  11. B

Server neden kapalı -baros1905

Server neden kapalı -baros1905
  12. B

Etkinlik "Don't Starve" Ödüllü Logo Yarışması

Katılıyorum :)
  13. B

Hazır Olun Paket Geliyor [Paket + Harita]

İlk müşterin benim dostum kolay gelsin o halde :)
  14. B

Server kapalı neden ?

Server kapalı neden ?