baris19052004 kullanıcısının son içeriği

1. B

Factions/1.7.X/Ayxan.minecraft.to

server kapandı zaten
  2. B

Factions/1.7.X/Ayxan.minecraft.to

Merhaba Sayın Minecraft Kullanıcıları! Bugün Sizlere Güzel Olan Bir ''Factions Serverimizi Tanıtacağım'' Evet Başlıyalım Şimdi Size Güzelmi Güzel Emek Mi Emek Spawnımızı Göstereceğim Spawnımızı Veren Hakan'a Teşekkürlerimi Sunarım Şimdi İse...
  3. B

GunCraft.SanalGaming.Net - Silahlar,Level Sistemi,Team Kurma,Claim Atma,Skor Tablosu - 1.7.∞

server tamamen rol yapma serveri gibi ama neden survival yerine eklemissinizki? Son soru : Alım vArmı?
  4. B

LumoSurvival.minecraft.to | %100 Survival | 1.7.2

alım varmı plase?
  5. B

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

Ad:Barış Soy,Ad:Demirci Yaş(12):12 Yaşanılan Şehir:İstanbul Olgunluk(Az,Çok,Üst):Çok Plugin Bilgisi(%?):%5 TeamSpeak Kullanımı:Yok Ama Gerekirse Yüklerim Skypeniz:Kanine123 Minecraft Oyuncu adınız: minecraftpro1067 Serverle ilgili Görüşleriniz: Server Güzel Ama Bazı Arkadaşlar Küfür Ediyor Ve...
  6. B

Aesa Craft 7/24 ONLINE SERVER [200 SLOT + 28 GB RAM ]

Anti-**** varmı? özelliklerden bahsedilen yer yok
  7. B

[ Amacı Olmayan Survival ! ] aogsurvival.nitrado.net /ipeksi spawner /kafa düşürme / 1.7.2

/isim ;Barış Demirci /yaş ;12 /minecraft deneyimi;3 yıldır oynuyorum /skyp adresi: Kanine123 Minecraft mic var ama sesim kız gibi çıkıyor :( Oyundaki İsmim minecraftpro1067 Ne Olmak İstiyorsun? Rehber
  8. B

ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

1.İsminiz:Barış 2.Oyundaki Nickiniz:minecraftpro1067 3.Tecrübeniz Yıl/ay:Minecraft Tecrubem:2 Yıldır Oynuyorum Ve Rehberlik VB Tecrübelerim Var 4.Daha Önce Server Açtınızmı:Hamachili Bukkit Ve nitradolu server 1 kere açtım :D 5.Yaşınız:12 6.Ne olmak istiyorsunuz Reklamcı/Rehber:Rehber...
  9. B

KONU KİLİT PLS!

server çok iyi muazzam alım varmı? ona cevap verseniz?
  10. B

TeamWarCraft Faction Server [1.7.X]

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Faction Olan Serverimizi Tanıtacağız İyi Seyirler Evet Serverimizde Spawn Alttadır... Serverdeki Lapis Altta Evet Şimdi Serverimizdeki Özellikleri Anlatalım Sizlere :) Serverimizin GB=3GB (arttırılabilir) Slotumuz=24 (arttırılabilir) İlgili Adminler Güzel...
  11. B

MistikKent 1.7.2 | %100 Survival | Yeni Açıldı Oyuncularını Bekliyor | İp: MistikKent.Nitrado.Net

Adın:Barış Skypen:Kanine123 minecraft İdin:Kanine123 Minecraft Deneyimin:3 yıldır minecraft hastasıyımdır. Neden Bu Server:abi server güzel serveri beğendim bana uygun server yani iyi insanlarsınız hemde
  12. B

aram.nitrado.net [1.7.2] FULL SURVIVAL SERVER | MARKET YOK | TAKAS SİSTEMİ | İPEKSİ SPAWNER |...

Rehber Başvurusu Oyuncu adım: minecraftpro1067 Tecrüben Varmı?:Var 8 kere rehberlik 2 kere adminlik 3 kere server kurdum Minecraftı kaç senedir oynuyosun: Abi ayıp olmasında 1 2 yıl oynadım Kaç yaşındasın: 13 ama tecrübem var skypen varmı?:var ama konuşmaktan utanıyom :D micin varmı? var...
  13. B

aram.nitrado.net [1.7.2] FULL SURVIVAL SERVER | MARKET YOK | TAKAS SİSTEMİ | İPEKSİ SPAWNER |...

sa kardeş rehber alımı varsa skypeni verde başvuru yapayım :)