baboli06 kullanıcısının son içeriği

1. baboli06

Takipe Takip

Kanalıma Abone olun bende sizin kanalınıza abone oluyum. Önce mesaj atın öyle abone olun. https://www.youtube.com/user/oyunyardimcisi kanal bu.
  2. baboli06

Beraber adventure map yapacak varmııııııı?

Arkadaşlar bana skypeden ulaşın eğer skypenız yoksa https://www.facebook.com/sefagunduz06 face adresim Adım: Sefa Gündüz Yaşım:17 Çalışabileceğim Saatler: Hafta içi 18:00-00:00, Hafta Sonu 10:00-00:00 e kadar eğer bir aksilik olmassa Minecraft oynama sürem: 3-4 yıl Not:Benim için yaş önemli...
  3. baboli06

Beraber adventure map yapacak varmııııııı?

Arkadaşlar beraber adventure map yapmak isteyen lütfen bana skype adresimden ulaşsın!Büyük boyutta olucak map Skype:[email protected]
  4. baboli06

Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Arkadaşım güzel bir mapa benziyor. Videoya çekeceğim sencede bi sakıncası yoksa
  5. baboli06

Missions Map V1.0 Sizlerle

Çekersen sevinirim teşekkürler. Kanalını söyle abonen oluyum
  6. baboli06

Tamam
  7. baboli06

Mission map V1.0 Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yep yeni bir mapı tanıtacağım. Bu maptaki her tuzak kendi fikrimdir alıntı yaptıysam özür dilerim. Mapımızda senaryo fazla gelişkin değil kusura bakmayın sadece görevleri halledin yeter. Oyun içi resimleri aşağıya attım burdan bakabilirsiniz...
  8. baboli06

Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

oyunu indiriyorum şu an şunu demeliyimki 5-6 ay emek sarf etmişsin eline sağlık. Yorumlara bakılırsa iyi bi oyun iyi olmasa benim burda işim olmaz. Eline sağlık
  9. baboli06

Nitradodan alıcağım serverime 13-15 yaşlarında video çekecek arıyorum

beraber oynuyalımmı minecraft
  10. baboli06

Benimle beraber yeni bir youtube kanalı kuracak birini arıyorum.

16 yaşındayım fraps var videoyu ben kendim çekebilirim ama mikrofonda arıza var onu hallediyim oynarız
  11. baboli06

Nitradodan alıcağım serverime 13-15 yaşlarında video çekecek arıyorum

Bende oynarım ama video çekeceksen cumartesi pazar gelirim
  12. baboli06

Acilen Bakın Benimle Oynuyucak 1 yada 2 Kişi Arıyorum !!!

bende oynarım oynamak istersen msj at
  13. baboli06

Arkadaş arıyorum Survival oynayacak

tmm oynayalım msj atın