AyyildizMC kullanıcısının son içeriği

1. AyyildizMC

Mc.AyyildizMC.Com Efsanesi Geri Döndü 8GB RAM 0 LAG [FACTİON/WARS]

Sakin olun arkadaşlar :D
  2. AyyildizMC

Yazdım cümleyi bile kavrayamazken kendi yazdın yazıyı bile kavrayamazken form a girip konuyu baltalama cabaların boş :=) Zaten milletin ailesine küfür edip sonra hiçbirşey olmamış gibi davranan oyuncuya ihtiyacım yok herkesin haddini bilmeli ve toplum kurallarına uymalı uymayan arkadaşlar...
  3. AyyildizMC

Hadi bakalım aç video nu :) Hıçker şimdi sunucuyu hıckler : QWEQWe
  4. AyyildizMC

Ay kenarım :D Sunucunun herşeyi alıntıymış :D alıntı olan tek şey lapis hammadde onlarıda zaten yazdım eğer okuma engelli bir insan isen bilemiyorum :3 eğer ifşa video sunu alıp atmaz isen kalıbına tükürem hodri meydan :) Bana bunları diğen arkadaş iftardan sonra gelip sunucumda reklam yapıyor...
  5. AyyildizMC

Sunucu 23:57 saat günlük açıktır 3 dakikada saat 07:00 restarting. (Sunucu Aktif)+++Güncel+++
  6. AyyildizMC

Metin 2 | Yapım Aşaması , Yakında Spigotta

Güzel olmuş ellerine sağlıkSen yaparsında olmazmı :D
  7. AyyildizMC

Büyük Küçük HARF

CustomBanPlugin i yükleyebilirsin http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/custom-ban-plugin/
  8. AyyildizMC

@Lovegame Benzemiyor zaten o lapis.
  9. AyyildizMC

1. Nitrado'ya ait olan bir lapisi kullanmamda bir sakınca göremiyorum. 2. Yaptın yapıtları bende yapa bilirim çok da iyi bir build deil. 3. Zaten alıntı oldunu belli etmişim ve not düşmüşüm. 4. Sunucu ismi bile TURK bir siteden çalıntı iken beni burda baltalama çabaların boş. (************)
  10. AyyildizMC

Yardim

https://www.spigotmc.org/resources/ancient-gates.34/ Kullanabilirsin
  11. AyyildizMC

AyyildizMC hiçbirzaman lekelenmeyi haketmedi ama elimizde olmayan nedenler doğrultusunda ara vemiştik sunucuya şimdi geri döndük ve sonhız ilerliyoruz düşüncen için teşekkürler hergün yeni şeyler ekleniyor hg eklemeyi düşünüyorum 1 hafta sonra amacıma ulaşırsam tekrar büyüycez
  12. AyyildizMC

Sence 2 günlük sunucudan biraz fazla taleb'de bulunmuyormusun :/Yeni Killaura Koruması Geldi Masumlar Ban Yemiyor !! B)B)Sunucuya Rütbe Sistemi Eklenmiştir !!!
  13. AyyildizMC

AdonisCraft.nitrado.net GE GEL GEL

Konu'da hem alıntı var hemde build'ler basit kalmış emek harcanmamış bir sunucu ve konu tasarımı :/