AyLev kullanıcısının son içeriği

1. AyLev

Gir bakalım belki seversin :) www.twitch.tv/karalevye

Merhaba Arkadaşlar az sonra Twitch.tv üzerinden canlı yayına başlayacağım. 15 tatilde her gün düzenli olarak açıyorum canlı yayını Hatırı sayılır bir takipçi kitlem var (6 kişi :D ) Sizlerin de gelmesini istiyorum şimdiden Teşekkürler Bugünkü yayında Mount and Blade Warband oynayacağım Belki...
  2. AyLev

Nerede Hata Yapıyoruz ???

Merhaba Arkadaşlar. Beni Her Ay Görüyorsunuzdur Zaten :D Temmuzun 1'inde Kanalımızı Açmıştık. O Zamandan Beri Abone Sayımız En Fazla 12 Oldu. Yaklaşık 4 Aydır Bu İşle Uğraşmamıza Rağmen Abone Kazanamıyoruz Acaba Nerede Hata Yapıyoruz ? Bunun İçin Sizlere Danışmak İstedim. Lütfen Benimle...
  3. AyLev

Kara Levye Kanal Tanıtım Videosu

Yorumun İçin Teşekkürler :) Kanal İsmi Biraz Sıkıntı Oldu Zorla Bulduk İsmi :D Turuncu Levye'ye benzediğinin biz de farkındayız ama çaktırmayın :D :D Haklısın Editleme Konusunda Daha Ustalaşamadık Umarız İlerleyen Günlerde Daha İyi Editlerle Karşınızda Olacağız Yorumlarınız İçin Teşekkürler :)
  4. AyLev

Kara Levye Kanal Tanıtım Videosu

İyi Günler Hayırlı Bayramlar Arkadaşlar, Hatırlar mısınız Bilmiyorum Yaklaşık 1 Ay Önce Kanalımızı Açtık ve Bu Kanalı Sizlere Tanıttık. O Zamanlar Kanal Adımız "Karaiplev"di. Sonrasında Düzgün İsim Verelim Dedik ve Kanalın Adını "Kara Levye" Olarak Değiştirdik. Geçirdiğimiz 1 Ay İçinde Tecrübe...
  5. AyLev

Kanal İçin Eleştirilerinize İhtiyacımız Var

Teşekkürler Dostum :) Ses Sorununun Farkındayız Düzeltmeye Çalışacağız Umarız O Sorunu Hallederiz Yorumun İçin Teşekkür Ederiz :)
  6. AyLev

Teşekkür Ederiz o Güzel Yorumlarınız İçin :)
  7. AyLev

Kanal ismi zaten birleşimden doğdu AyLev in Levi KAraipjackin Karaip'i Tabi daha değişik isimler olursa onlara açığız Dediğin Şeyi Anlamadım ama "Videolarınızı izlemedim en baştaki videonun başı yetti eleştirmek için" Bu Olumlu Bir Cümle mi yoksa Olumsuz Bir Cümle mi Tam Çözemedik :) Ve hep...
  8. AyLev

Yorumun İçin Teşekkür Ederim :)
  9. AyLev

Öncelikle İyi Günler Arkadaşlar. Arkadaşın Israrıyla Bir Kanal Açtık ve Oyun Videoları Çekiyoruz Ben GoksuBay ve Arkadaş da Karaipjack Sizden İsteğim Bu Konunun Altına Kanalımız Hakkında İyi ve Kötü Eleştirilerinizi Bekliyoruz. Tecrübe Kazanmak İçin Eleştirilerinize İhtiyacımız Var Kanalın ismi...
  10. AyLev

Benim İçin mod pack yapabilecek olan varmı ?

Listeyi Yolla Yapmaya Çalışayım :)
  11. AyLev

GoksuBay Eğlenceli Yayın

Merhaba Arkadaşlar Az Sonra Can Sıkıntısından Dolayı Bir Canlı Yayın Yapacağız. Gelmenizi istiyoruz. Eğlenceli Bir Yayın Olacak :) Kanala Gitmek İçin Tıklayınız :)
  12. AyLev

İlk intro (Ayarlar yapılacak.)

Hoş ve Sade Bir İntro Olmuş :) Çok Güzel :)
  13. AyLev

Outrolar

Hoş bir Görüntüsü Var :) Yorumun İçin Teşekkürler
  14. AyLev

Outrolar

Tavsiyeniz İçin Teşekkürler :) Sonuncusunu Örnek Olsun Dİye Aceleyle Yaptım Aslında Daha Güzel yapabilirdim Biraz Üşendim Diyelim :D Eğer Outro Yapmamı İstiyorsanız Bana Betimleyin Ben O Betimlemeye Benzer Bir Outro Yapmaya Çalışayım :) Tekrardan Teşekkürler
  15. AyLev

Outrolar

Öncelikle Merhabalar :) Ben Tatil Boyunca Bir İş Yapmadığım İçin Canım Sıkılıyor. Bu yüzden Sizlere Outro Çalışması Yapmaya Karar Verdim Bunlar Çalışmalarım Bunlar Sadece Birkaç örnek. İstediğiniz Türden outro Yapabilirim. Konu Altına Mesaj Atabilirsiniz :D Bu da Videolu Outro Örneği: