AWESQME kullanıcısının son içeriği

1. A

[1.6.2] Mod İstek!

Arkadaşlar yabancı birinin videosunda görmüştüm adam bir silah ile madende tek vuruşla vurduğu yerin sağından ve solundan 2-3 içeri doğru gene 2-3 blok birden kırıyordu. Böle bir silah mod u var mı?
  2. A

[Yardım] Crash Report: Pixel format not accelerated

allah allah dalga mı geçion ciddi misin :D manuelde de otomatikte de baktım denedim güncel. göreceli bir şey sanki bu.
  3. A

[Yardım] Crash Report: Pixel format not accelerated

Beyler yeni laptobu alalı daha 1 ay oldu bütün herşeyim ekran kartı java filan güncel ama ss deki gibi bi hata alıorum. lütfen bir yardımcı olun. ayrıca oyun orjinaldir. sistemim windows 8 64 bit
  4. A

[İstek] TV mod Arıyorum.

Arkadaşlar oyuna tv eklemek istiorum. Oturma odamda bi eksiklik hissettim ve sonradan farkettim ki tv yok :)
  5. A

[Soru] Mod yardım?

oyunun çoğunu kavradım zaten. mini mapi yüklemiştim şimdi optifine yklicem onuda görmüştüm modlara bakarken. saol bilgi için.
  6. A

kime ulaşmamız lazım?

kime ulaşmamız lazım?
  7. A

sa k.g arkadaşım küçük bir ricada bulunucam. benim gibi oyunda acemi olan ve mod.larla...

sa k.g arkadaşım küçük bir ricada bulunucam. benim gibi oyunda acemi olan ve mod.larla ilgilenmek istiyenler için bilindik mod.ların açıklandığı neyin ne olduğunu belirten bir konu açılabilir mi? çoğu sitede böle bir şey yok buda sizin ayrıcalığınız olur aynı zamanda.
  8. A

[Soru] Mod yardım?

yardımınız için saolun hemen işe koyuluyorum :)
  9. A

[Soru] Mod yardım?

S.a arkadaşlar minecraft a yeni başladım. Direk orjinal aldım paraya kıyıp. Surv modunda oyunuyorum çoğunlukla ve oyunu öğrenmek amacıyla izlediğim videoların çoğunda bende olmayan şeyler (mod.lar) olduğunu gördüm. Biraz araştırma sonucu oyuna mod ekleyip değişiklikler yapabiliceğimi öğrendim...