Assoult kullanıcısının son içeriği

1. Assoult

{Keepers Of The Blocks } Build Teamına Alım Vardır.[Ayrıntılar İçeride]

Evet olacak https://forum.gamer.com.tr/konu/ssy-sakarat15-ssy-assoult-death-hacked-yeni.221778/ buyur resim ama bu sakarat15 ile yaptığımız bir map o gelirmi bilmiyorum
  2. Assoult

Sizi deneyeceğim skypeme ekledim.
  3. Assoult

Merhaba millet ben Assoult bugün bu konuyu {Keepers Of The Blocks} adlı build teamımıza kişiler aradığım için açtım. İsiminiz: Soyisim(Zorunlu Değil): Texturepack editlemeyi biliyormusunuz: Yaşınız(10 yaşında bile olsanız olur lütfen yalan söylemeyiniz): Skype: Hamachiniz varmı: İsiminiz...
  4. Assoult

Amareth - Survial Yetkili alımları

Adınız ve Soyadınız :Emir Kıraç V**** Doğum Tarihiniz :18.02.2002 Yaşadığınız il/ilçe :İstanbul Whatsapp kullanıyormusunuz :Hayır Skype kullanıyorum ama şart olduğu için şimdi indiriyorum Daha önce bir sunucuda yöneticilik yaptınız mı:Evet Kaç senedir minecraft oynuyorsunuz :3 Hangi saatler...
  5. Assoult

˙·٠•* [MineBox Network] *•٠·˙ YETKILI ALIMLARI

Adınız*:Emir Kıraç Soyadınız:V**** Skype Adresiniz*:(Soyadımı içerdiği için isterseniz size özelden yazabilirim) Deneyiminiz***:2 senedir builderlik yapıyorum Ücret İstiyormusunuz*:hayır Yaşınız**:12 Build Türünüz*:Medieval ve Modern World Edit bilgim %100'dür yani tüm komutlarını bilirim...
  6. Assoult

{ ßy SaKaRaT15 - ßy Assoult } |Death Hacked|

Evet Sen linki atarsan koyulur
  7. Assoult

çekebilirsin kardeşim
  8. Assoult

Ben senle oynarım kendi mapımı ama beni sen yönetirsin bişi sölemem :)
  9. Assoult

Oyun sürümü 1.7.X yani tüm 1.7 sürümlerine uyumludur.
  10. Assoult

Kardeşim dosyada map resimlerinin altında Death Hacked R... diye bir şey yazcak onu resourcepacks klasörüne atıcaksın olduğu gibi arşivlemene gerek yok.
  11. Assoult

Eşyalı Modern Ev [1.7.2 ve üstü]

Resimler Gözükmüyo
  12. Assoult

Alternetif link eklenecek birde öyle deneyin.Olmazsa skypenizi verin size yardımcı olurum.
  13. Assoult

Bu sorun mediafire'den indirdikten sonramı çıktı
  14. Assoult

Kardeşim beyazlı binaya geçicen en üst kata çıkcan bi demir kapı var.Onu açıyosun usb'ni o bilgisayarın müzik kutusuna atıyosun.Bu eski model bir bilgisayar diğerleri yanına gidince hackleniyor.