asdferasdfer kullanıcısının son içeriği

1. A

[Aktif/Mine-Fox] | [RPG Tadında Factions] [Görev] [Asa] [Boss] [Pelerin] [Özel Setler!] [1.7.2]

Serverimiz şu anda açıktır herkesi bekleriz :) - Terano
  2. A

Acil Reklamcı Aranıyor

arkadaşlar dediğim gibi yeteneğine güvenen her arkadaşı bekleriz skype : atakan.sensoy (not: serverimiz uzun omurlu ve sağlam bi server olucaktır)
  3. A

arkadaşlar serverimde bi sorun avr bakarmısınız :(

false biliyorum dustuğunde can gitmesinmi dsiyo false yaptım yine can gitmiyo
  4. A

arkadaşlar serverimde bi sorun avr bakarmısınız :(

arkadaşlar survival server kurdum fakat serverimde yükseklikten düşünce can gitmiyor - moblar vurunca can gitmiyor veya pvpde can gitmiyor öncelikle griefprevention plugininden kaynaklandığını düşündüm sildim ve olduda birdahki reload attığımda ise yine can gitmemeye başladı yardım ederseniz...
  5. A

Eklenti(Plugin) Yazım Rehberi | Temel Bilgiler - Metodlar - Kodlar - Dedektörler - Eclipse Kullanımı

Description Resource Path Location Type Build path specifies execution environment J2SE-1.5. There are no JREs installed in the workspace that are strictly compatible with this environment. Gecir Build path JRE System Library Problem bu sorunu veriyo napıcam ?
  6. A

BungeeCord yardım

her şey için teşekkür ederim hallettim ben :)
  7. A

BungeeCord yardım

skype verirsen eklerim ordan konuşuruz istersen :)
  8. A

BungeeCord yardım

teşekkürler fakat inceledim bir şey olmuyor normalde bungeecord 15 saniye sonra aktif olurmuş ama bende anında yukleniyor sonra kalıyor ilerlemiyor
  9. A

BungeeCord yardım

Arkadaşlar BungeeCrod Yardım Edin Kuramıyorum Skype: atakan.sensoy
  10. A

[[[[[FetihCraft]]]]] Açıldı Sonunda [[[1.7.2]]] Ve [%100 Survival Keyfi]

failed to login : invail session (try restarting your game) hatası :/
  11. A

RewadaGaming | 56GB Ram | HUB Server|

1.6.2 :((
  12. A

acil bi bakarmısın

minecraft 1.7.2 yi nerden indircem link veririmisiniz