ardatik kullanıcısının son içeriği

1. A

Serverime Ortak Aranır İçeri Gir

kabul ettim geldimi
  2. A

skypem ardakaanatik skypim
  3. A

server kurarsan veya lazım olursa burdayım ayni yaşlardayiz
  4. A

saol sende iyi pluginermişşin duyduğum kadarıyla.
  5. A

Pluginer Mi Dediniz Doğru Yerdesininiz İçeri Girin !

builder lazımmı=? bir buildim. skypem ardakaanatik
  6. A

Selamın Aleyküm Alımlar İçeride

ben olurum skypem ardakaanatik builder olmak istiyorum
  7. A

para vermek zorunlu mudur skypem ardakaanatik builder lazımsa böyle buildim vardır..
  8. A

| Zamunda Network | Admin / Builder Alimi |

Builder Olmak İçin Gerekenler WG / WE Bilgisi : <Var/Yok>var Yaş: <Minimum 10>10 Builderlik Deneyimi: <Kaç Kez Builder Olduğu>4 kez Hammadde / Lapis VB Yerlere WG Atabilme: <Yapabilirim/Yapamam>yaparım Yaptığı Birkaç Harita/Map Resmi: Skype:ardakaanatik
  9. A

TigeRGame Sunucu Yetkili Alımları

Rehber FORMU Adınız Ve Soyadınız : Arda Kaan Atik Günlük Online Süreniz : 3-4 saat Telefon Numaranız : Skype tan konusuruz Okul Veya Farklı Bir Engeliniz Varmı : var ama oynarım Kendinizi Biraz Tanıtın : 10 yaşındayım daha önce 3 kere rehberlik yaptım Skype Ve Teamspeak3 Progamlarını Aktif...
  10. A

HUB Sunucu Alimlari! << Detaylar İçeride...

AD - SOYAD ; Arda Kaan Atik YAŞIM ;12 SKYPEM ;vardı kapandı [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz OLMAK İSTEDİĞİM YETKİ ;Moderator MİNECRAFT DENEYİMİN ; ( Mükemmel , çok iyi , iyi ):çok iyi
  11. A

Yeni Açılacak Olan Profesyonel Serverda Çalışmak İstermisin ? Hemen Başvur !

Ad:Arda Soyad:Atik Nick(oyundaki isminiz):TheDarkness_TR Yaş:12 Kaç Senedir minecraft oynuyorsunuz :4 skype adresiniz: yok ama [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz facebook: kapandı Başvurmak İstediğiniz kısım: Mod