Arda_Mert kullanıcısının son içeriği

1. Arda_Mert

Yardım Npc Menüsü Op Olmadan Çalışmıyor

Selamlar arkadaşlar bir sunucu kuruyoruz sunucuda npc'leri yerleştirdik komutlarını ekledik op yetkisi olan kişilerde sorunsuz çalışıyor lakin op yetkisi olmayan kişilerde çalışmıyor aşağıda görseli bıraktım bir perm mi vermeliyim yada başka bir çözümü varsa bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Arda_Mert

Sipariş.js Lazım Ticket Gibi Ama Çok Emoji Eklenmesi Gerek Bilenler Lütfen Yardım Etsin

Sipariş.js komutu olarak dediğiniz için açıkcası pek bir şey anlamadım anladığım kadarı ile bir satış sunucusu kuracaksınız ve bir bota ihtiyacınız var daha detaylı bir şekilde discord üzerinden konuşmak isterseniz konuşabiliriz. Discord İsmim: Arda Mert Tezel#0001
  3. Arda_Mert

Discord Botumdaki Sorun.

Merhaba yaşadığın sorunu çok basit bir şekilde çözebilirsin :emoji1: gibi yazıyorsanız emojiyi atmaması çık doğal bunun yerine emojiyi id si ile birlikte şu şekilde <:anlasma:735233303325573130> yazarsanız tabi sizde farklı oalcaktır <:emojiadı:emojiid> mantığı ile yazarsanız sorun ortadan...
  4. Arda_Mert

İstek Paralı Discord Botu

Arkadaşlık göndermeyi denediğimde başarısız oluyor siz arkadaşlık isteği atarsanız daha güzel bir iletişim kurabiliriz Discord ismim: Arda Mert Tezel#0001
  5. Arda_Mert

İstek Paralı Discord Botu

Merhaba discord üzerinden arkadaşlık talebi gönderdim kabul ederseniz detaylı bir şekilde konuşabiliriz iyi akşamlar dilerim
  6. Arda_Mert

İstek Açacağımız sunucu için bize özel plugin paketi yapacak birini arıyoruz

Anladım ne diyeyim sağlık olsun yien de ilgilendiğiniz için teşekkürler :)
  7. Arda_Mert

Merhabalar tekrardan yukarıda belirtmeyi unutmuşuz kusura bakmayın 1.8x sürümünde bir skyblock sunucusu açmayı planlıyoruz. Bunun için klasik özellikler olucak sunucu özellikler falan onun yanında bizim istediğimiz 15 özel istek var bunları da ekleyeceğiz.
  8. Arda_Mert

Merhabalar bir minecraft sunucusu açacağız. Bunun için bize işinde yetenekli bir plugin paketi yapabilecek bir ekip ve ya bir kişi lazım. Yapılacak plugin paketi tamamı ile bize özel olacak ve ücreti ödenecektir, yardımcı olabilecekler lütfen bana ulaşsınlar. Bize ulaşabileceğiniz discord...
  9. Arda_Mert

Yeni Serverimize Alım vardır !!!!

Merhaba discord kullanıyor musun ? kullanıyorsan ismini söyler misin çünkü yetkili başvuru linkleri çalışmıyo