Andydd kullanıcısının son içeriği

1. A

Sağlam Bi Server İçin Ekip Arkadaşları Arıyorum Veyahut Sponsor...

Ad:Enes Soyad:Boz Yaş:15 Skype: enes.boz.4444 Ne kadar Aktifim: Günde 8-9 saat Tecrübe (Kaç yıl,ay,gün):yaklaşık 2.5 yıl Moderator Başvurusu : -Server Durumuyla İlgilenebilirim -Gerektiginde Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım -Moderator olmaktan asla sıkılmam , Gorevimi en iyi bir sekilde...
  2. A

[ZAMANI GEÇTİ]

İlk Önce Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ben Serverde Çok iyi Profosyenel Moderator Olurum ... Biraz Kendimden Bahsetiyim. Adım : Enes Soyadım : Boz Yaş :16 Skype : enes.boz.4444 Minecraft 4 Yıldır Oynuyorum Onlıne Sürem : 6-7 saat Eğer İşim Olmazza Daha Fazla Eğer Moderator Olursam Server Ne...
  3. A

ProPvp Server Pvp server biulder ve mod alımı vardır yetki adminlik olacaktır

İlk Önce Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ben Serverde Çok iyi Profosyenel Moderator Olurum ... Biraz Kendimden Bahsetiyim. Adım : Enes Soyadım : Boz Yaş :16 Skype : enes.boz.4444 Minecraft 4 Yıldır Oynuyorum Onlıne Sürem : 6-7 saat Eğer İşim Olmazza Daha Fazla Eğer Moderator Olursam Server Ne...
  4. A

★★ Pluginer,Skripter,Reklamcı,Moderatör Alımı PVP Server ★★

5. A

REKLAMCI-REHBER-MOD-ADMİN

6. A

Her türlü alım mevcut.Konuya bakmanızı tavsiye ederim.

İlk Önce Selamun Aleyküm Ben Serverde Çok iyi Profosyenel Moderator Olurum ... Biraz Kendimden Bahsetiyim. Adım : Enes Soyadım : Boz Yaş :16 Skype : enes.boz.4444 Minecraft 4 Yıldır Oynuyorum Onlıne Sürem : 6-7 saat Eğer İşim Olmazza Daha Fazla Eğer Moderator Olursam Server Ne Yaparım: 1-...
  7. A

Eğer Profosyenel Moderator Arıyorsan İçeri Gir her şey Yazıyor..!

8. A

Eğer Profesyonel Rehber Arıyorsan İçeri Gir...

Tmm Kardeşim
  9. A

Enes Boz Benim

Enes Boz Benim
  10. A

Evet Kardeşim
  11. A

Tamam Bekliom+++GÜNCEL+++
  12. A

İlk Önce Selamun Aleyküm Eğer İşinde Usta Bir Rehber Arıyorsan O Benim Nedenmi Ben 1- Tecrübe : Yüksek 3 servede Rehberlik Yaptım 2 server kapandı ama 1 serverde Rehberliğim Devam Ediyor 2- Rehberlik Uğraştığım Yıl : 3 Yıl Bu İşe Dayadım 3- Küfür,Siyaset vb. : Kullanmam Kullananlarıda Uyarırım...
  13. A

Konu KİLİT!

Ad: Enes Yaş: 14 Günlük Ortalama Online Süresi: Günün Yarısından Fazlası Oyuncularla İlgisi: Saygılı Nazik Efendim Komut Bilgisi: %45 Kendine Güveniyormusun ?: Kendimi Güveniyorum ve hep güvencem zaten bu işler kendini güvenmekle başlar Skype: enes.boz.4444
  14. A

Rehber Reklamcı alımı var Açıklama oku

Benim Türkçe İyidir Eğer Ben O Serverde Olursam En Az 20 Kişi Gelirler. Oda Benim İçin Ondan Sonra Serverin Duyulur Ve Herkes Tarafından Kulaktan Kulağa Gider. İyi Düşün Serverinde 20 Kişi Var Ve Gün Geçtikce Artıyor.