amadda kullanıcısının son içeriği

1. amadda

Hort

Hort
  2. amadda

Elmas [1.11.2] ColereMC | MC.ColereMC.Com | Faction | Zindan | Oto Event | Rank | Profil | 1.8 PvP

Yıllar oldu sanırım çok uzun zaman önce ColereNW de bayağı bir oynamıştım.Maddi sıkıntılardan dolayı kapanmıştı umarım bu öyle olmaz.
  3. amadda

tm

tm
  4. amadda

TurkGamerZ | SkyBlock-Katil Kim | Emek Server | TurkGamerZ.batihost.com

Umarım Doğrudur Dostum bak hiçbir harita alıntı değil diyorsun ... 2. resimdeki haritanın yapımcıları ve diğer resimdeki haritaların yapımcıları aynı olamaz Ya alıntı yada farklı builderlar yaptı.
  5. amadda

Wolfteam ceza sistemi 2017

Wolfteam oynan insanlar varmı hala hırr wöftü hırr
  6. amadda

Kan bağımız yok ama uzaktan akrabayız

Kan bağımız yok ama uzaktan akrabayız
  7. amadda

LiveOrDie - MineZ - 16 GB RAM - 70 SLOT - 1 YILLIK SURE - Aylakların Salgını...

Tamamı ile alıntı bir texture pack Kısa ve gereksiz bir hikaye yazmasan daha iyi olurmuş klasik şeyler ... Haritadaki çoğu yapıyı gözüm bir yerden ısırıyor Çok daha fazla gelişebilecek türden olaylar olabilir Puanım 10/4 İyi Forumlar
  8. amadda

Olympos Akademi 1.8.X - 1.9.X - 1.10.X - 1.11.X

Ben detayları çok seven birisi olarak ArmorStand ler ile güzellikler yaratmayı seviyorum Sunucuda bunu kullanabileceğim bir tür Komut Bloğu Yada ArmoStand editoe plugini tarzı bir şey mevcutmu ? İyi Forumlar
  9. amadda

Platin v1 Role Play

Harita benim gözümde herzaman ayrı bir yer tutmuştur Harita çok önemli,Bana kalırsa şöyle şahane bir harita yaptırın birilerine tadından yenmez o zaman :) İyi Forumlar
  10. amadda

Fikirler, fikirler ve fikirler...

Bence artık ortaçağdan kurtulmanın zamanı geldi. Nereye baskak ortaçağ temalı yapılar sunucular kaynıyor. Herhangi bir faction sunucusunun herhangi bir warpı Ortaçağ temalı Bana kalırsa MineZ gibi birşeyi düşünmelisin İyi Forumlar
  11. amadda

Platin v1 Role Play

Harita internette zaten mevcut bir aralar bende kullandım oynamak için Ve siz yalnış biliyormuşsunuz :) Zaten bilmemek değil öğrenmemek kötü. İyi Forumlar
  12. amadda

Platin v1 Role Play

Demek istediğinizi tam anlayamadım biraz daha açarmısınız ? İyi Forumlar
  13. amadda

Platin v1 Role Play

Keşke haritanızı kendininiz yapsayıdınız :) Onun dışında gayet güzel görünüyor Harita olayından dolayı puanım 10/4 (Eğer kaliteli güzel kendinize özgü haritanız olsaydı 10/7) İyi Forumlar
  14. amadda

Premium'a Girememe sorunu

Konu dışı fakat Acaba mavi renk fetişiniz falanmı var ne zaman görsem mavi mavi :D İyi Forumlar