Altay1235 kullanıcısının son içeriği

1. Altay1235

[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

Beta Tester alımları bitti mi?
  2. Altay1235

YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

bir şey mi oldu ki? Başka biryerden bi sorunu falan söylediyse ben bilmiyorum da
  3. Altay1235

Yedek donun yoksa da tabi bunu yapabilirsin.Yeni map çıktı da benim mi haberim yok?
  4. Altay1235

[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

Adım soyadım Altay Can. 13 yaşımdayım. Yaklaşık 4 yıldır MMORPG oyunlar oynuyorum. Oyun oynamaya MMORPG ile başladım.. Yani mario falan hariç diyelim. Nickim Arutai. Bunun da saçma bir hikayesi var ama açıklamamın gereği yok herhalde. Daha önce bir Role Play sunucusunda Beta Testerlık yapmıştım...
  5. Altay1235

Ottoman Kingdom RPG 1.0 (Açık Alpha) Ya ALLAH!

PHEN 999 YILDIR RPG OYNUYOM LÜTFEN AL AĞBEY Asıl yoruma dönecek olursak, böyle bir konu daha ileri seviye roleplaycileri ilgilendirmeyeceğinden, RP'ye yeni başlayanların kendileini geliştirme ve eksiklerini tamamlama şansı pek olmaz. Bunu lütfen yeni RP'cileri aşağılamak olarak görmeyin.
  6. Altay1235

Sizde Medieval Serverlardan Sıkılmadınızmı ?

Ortaçağ adam akıllı yapıldığında moderni geride bırakabilir.
  7. Altay1235

Morend Craft Türkiyenin İlk Modern RPGSİ!

"Kovuyorum" demeni bekleyen olmadı zaten.
  8. Altay1235

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Foruma bakmıyorsun. Konuyu okumuyorsun. Başvuru yapmıyorsun. Seni alacak bir sunucu yok kusura bakma.
  9. Altay1235

Morend Craft Türkiyenin İlk Modern RPGSİ!

Modern RP projeleri daha önce çok oldu ve hepsinin sonu hüsran. Tutmaz diye düşünüyorum. Ayrıca ilk değil.
  10. Altay1235

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Forumda neden sunucunun geç kaldığı ile ilgili bir konu açtım. Onu okumadan lütfen bize sert çıkmayınız. (Duyurular kısmında.)Foruma girmeye tenezzül etmeyip de bizi kötüleyen arkadaşlar için: "Son kez olması umuduyla size olayları tekrar açıklıyorum. Bizim yaptığımız şey normal bir RP Server...
  11. Altay1235

Aynen öyle.
  12. Altay1235

Haritayı tek kişi mi yapıyorsun?
  13. Altay1235

Ben en çok korkan ilk 10 kişinin arasındayım ! :D
  14. Altay1235

Yetimhane 2'de geçmiş mi anlatılacak yoksa gelecek mi?
  15. Altay1235

Soruma henüz bir yanıt alamadım görmemişsinizdir diye tekrar sorayım: Olaylara Alice'in gözünden baktığımız bir bölümü de gelecek mi? Yani örneğin Alice'in geçmişi vs.