alpersoylu kullanıcısının son içeriği

1. alpersoylu

[46.20.1.98:1123] <---- Rütbe Sistemi/Basşlangıçta V4 kazma/DEV EVENTLER/Rütbe Hammadde/Vip Çekilişi

Keşke açılsada diamondviphammaddeden altın blok kazabilsem dia blok kazabilsem :( :( ama olsun buda iyi .d Beyler Vip fıyatları gerçekten ucuz katkıda bulunup Lordvip aln süper yani :) Rütbehammaddede ne kazıyorsanz viple 2 dakkada kazarsınız :))
  2. alpersoylu

[46.20.1.98:1123] <---- Rütbe Sistemi/Basşlangıçta V4 kazma/DEV EVENTLER/Rütbe Hammadde/Vip Çekilişi

Serverin çok güzel adım eone1337 4 saatte usta oldum tamam güzel ama lapis çok az para verdiğinden üstada ulaşamadım birde serverinde adamla ws atıyorum teamwiver açıyorum ama hala hile diyor birde çabucak "Savaş Sona erdi" diyor adam hep kaçıyor bu arada ElitBoss tan sadece kafalık ve kılıç...
  3. alpersoylu

Arkadaşlar faction serverimde bir salak kişiye admin verecekti.....

öyle yapıcam ama arkadaşım bana bildiklerini gösterdi mimariside güzeldi aldım ben fazla warpları temizlerken bende yapayım dedi ve heryeri tntledi bende yapma sil dedim sildirdim sanıyordum silmemiş şimdi bir şey olmuş ve her dakka patlıyor panelden açıyorum baya oyuncu ve vip kaybettim şuanşuan...
  4. alpersoylu

saol ama nitrado.net kardeşim :( salak gerzek işte biliyor diye aldım bi *** bildiği yokmuş..
  5. alpersoylu

verecektim verdim tamam iyiydi biliyordu iyi hoş! ama salak baya bi yeri tnt yapmış ve patlatmış server ikidebir gg oluyor kısa ve öz bir şekilde nasıl düzeltirim??
  6. alpersoylu

{1.7.X} Faction! Boss SAVAŞLAR! P4LER! LAPİSLER! EVENTLER!

Parağğğğ :D :D :D arkadaşlar serveri hayatta tutuyoruz (bizede para gelsin az)
  7. alpersoylu

{1.7.X} Faction! Boss SAVAŞLAR! P4LER! LAPİSLER! EVENTLER!

Merhaba Arkadaşlar Bu Gün Devraldıgım serveri tanıtıcam... ip : KardeslerFaction.nitrado.net Serverimizde lapis niye var? Lapis oyuncu çektiği için var Serverimizde Boss niye var? Bossdan p4 set çıkıyor p5 set çıkan boss yapılacaktır(aslında yapılmıştırda oyuncular gelsin öyle açılıcak)...
  8. alpersoylu

Faction [1.7.X] | Lapis | Boss | Eventler | Ve Daha Birçok Şey İÇERİ!

yanlış anlamışsınız panellerini hacklemiş bulunmaktayım panelden yaptım herşeyi..
  9. alpersoylu

server hacklenmiştir tarafımdan neyse server kapandı gelmeyin :D
  10. alpersoylu

Özür dilerim ^^ Bu arada ben serverden ayrıldım arkadaşlar gelsenizde gelmesenizde fark etmez.
  11. alpersoylu

Adminden konuyu kapatmasını rica ediyorum.