alican111 kullanıcısının son içeriği

1. alican111

Osmanlı MC Yeni Ekibini Arıyor !

15 tatile damgasını vuracak dediğinden öyle dedim zaten ben.Ahanda inanmıyosan dayıya sor.Eğerki bi yardım isteğiniz falan olursa ben buralardayım.
  2. alican111

OlymposBt > Pvp Map - DocPvp

Beynimizden çaldık sıkıntı varmı hocam?Konu baltalamak yasak denmiyormu size sırf havalı görüncem diye böyle yorumlar yapıyorsunuz?
  3. alican111

Mod Arıyorum !?!

'dır değil TerraFirmaCraft direk anlattığın şey.
  4. alican111

Osmanlı MC Yeni Ekibini Arıyor !

15 günlük bir sunucu açacaksanız açmayın üzülürsünüz :)
  5. alican111

MortalMC Hakkında

Adam savaş planı çıkardı beyler dağılın :D
  6. alican111

MortalMC Hakkında

Şimdi biz bunların sunucusuna gitsek bi atlasak.3 gün açtırmasak rdos atsak "KISKANIYOLAR!!!" derler.Yazık vallahi yazık
  7. alican111

MortalMC Hakkında

Selamlar millet! Bugün sizlere MortalMC hakkında bir şikayetimi dile getirmek istiyorum.Bu çok "şerefli"(!) arkadaşlar geliyorlar ve admin olduğum tüm sunuculara reklam atıyorlar.Gidiyorum sunucularına neden reklam atıyorsunuz diyorum banlıyorlar.Buradada size soruyorum.Bu sonuçta...
  8. alican111

Authme (Yarıdım)

groupmanagerdaki userları sildinmi?Groupmanagerdaki userları sil ancak khobbit gibi banlı kişileri silme.Server gider elden mazallah.
  9. alican111

[Skript] İstekleriniz

Nükleer bomba kolay aslında bi skunity.com a baksam yaparım.
  10. alican111

Yardım...

Yalnız o değilde çok mantıklı bi cevap
  11. alican111

Yardım...

Hocam bune :D
  12. alican111

[SK Veya Plugin][ISTEK] [YARDIM]

command /atessil: permission:doktor.atessil permission message:"&cBunu kullanmak icin yetkiniz yok." trigger: set fire to air Bunun olması gerekli belki trigger yalnıştır.
  13. alican111

[SK Veya Plugin][ISTEK] [YARDIM]

Her 3 dk da bir değilde ateş yakıldıktan 3 dakika sonra silebiliriz: on place of fire: set {_fire} to event-location wait 3 minutes set block at {_fire} to air
  14. alican111

Skript

Arkadaşım ben kendi konumda ayrıntılı bi biçimde anlattım niye kasıyosunuz ki. Burdada anlatayım. command /gece: permission: doctor.gece trigger: make player execute command "/time set night" MyCommands Versiyonu 'gece': command: /gece type: RUN_COMMAND runcmd: -...