alfonzo58 kullanıcısının son içeriği

1. alfonzo58

| SaltanatMc |1.7.2 |[ Survival ] 46.20.1.98:1123 |

Yanlış anladınız sanırım server güzel ben yukardaki yorum yapan arkadaşlar için söyledim.Kesinlikle serveri baltalamak gibi bir düşüncem yok.K.g sizede
  2. alfonzo58

[UcPinar.Nitrado.net] Bazıları Bilmez Bilmek İster... 1.7 - 1.8 | Survival | Aktifiz...

Server gayet güzel görünüyor büyük bir emek verilmiş üye olmak için hiç zaman kaybetmeyin ;)
  3. alfonzo58

Neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum ama survivalden anlamadığınız belli
  4. alfonzo58

BurningCat kardeş claimde pvp açık böyle iş olur mu adam arsaya eve girip kesiyor nerde görülmüş claimde pvp olması.Lütfen düzeltin yeni üye olmuştum claimde pvp kapanana kadar ara verdim.Kolay gelsin
  5. alfonzo58

KapsülCRAFT | Zorlayıcı Emek Server | İP:kapsulcraft.nitrado.net

Server kapalı görünüyor ?
  6. alfonzo58

Hard.KonyaCraft.Com|HardSurvival|Lapissiz|Hammaddesiz|Enchsiz|Marketsiz|TamamenEmek|ÇeşitliOrmanlar|

Güzel servere benziyor deneyelim bakalım elinize sağlık :alkış:
  7. alfonzo58

|| YeniTurk || Acildik / Köylü Ticaret / Team / %100 Emek Survival / Durum:Aktif

Arkadaşlar olumsuz yorumlara aldanmayın emin olun survival keyfini sonuna kadar yaşarsanız.Abartı özellikler,abartı warplar yok.Ayrıca oyuncuların büyük bir kısmı server'e bir şey eklenmesini isterse emin olun hemen çalışmalar başlatılıp aktif hale getiriliyor.Her saat mutlaka server'de...
  8. alfonzo58

|| YeniTurk || Acildik / Köylü Ticaret / Team / %100 Emek Survival / Durum:Aktif

Server çok güzel herkesi bekleriz.Adminler ve Rehberler çok yardımseverdir.
  9. alfonzo58

SonTÜRK / Survival / SATILIKTIR #400 TL / SKYPE: pmmedya

her şey güzel gidiyordu aslında sonra server geriye alındı dediler ki event yapıcaz.Evente bi gittim doluşmuşlar adminden yukardan bişeyler atıyor.Yarım saat uğraşmama rağmen ne eşya alabildim nede başka bir şey zorla 5 elmas kaptım o kadar emeğin karşılığı 5 dia olamaz herhalde.Event yapılacaksa...
  10. alfonzo58

Sadece survival mylife.nitrado.net/Emek verilmiş adaletli bir server

Server çok güzel herkesin denemesinde fayda var. ;)
  11. alfonzo58

/CesurTürk/1.7.2 Hamachisiz Lagsız VDS Tamamen Hayatta Kalma Sunucusu

Güzel servere benziyor denemek lazım. ;)
  12. alfonzo58

[★][PROFESYONEL][★]Tamamen Survival[★]İlk ve TEK![★]7/24[★]

Full survival server de arsa zaten olmaz arsanın olma amacı kimsenin saldıramadığı korunaklı bir bölge olmasıdır.Emin ol ormana yada arenaya herkes gider arsada ne kadar vakit geçirebilir ki :)
  13. alfonzo58

[★][PROFESYONEL][★]Tamamen Survival[★]İlk ve TEK![★]7/24[★]

Arsalarda pvp açık olur mu kardeşim herkes birbirine saldırırsa evleri kim nasıl yapar bazen gerçekten saçma mesajlar ile karşılaşıyorum.