AkDaNbABa0809 kullanıcısının son içeriği

1. AkDaNbABa0809

Mascraft Yeniden Doğuyor

Adınız Soyadınız: Emirhan zafer Skype Adresiniz: live:emirhanalizaferr Yaşınız: 16 Mikrofonunuz Varmı: evet Sesli Çağrıda Konuşabilirmisiniz: evet Haftada Kaç Saat Ayırırsınız: günde 4-5saat girerim Almak İstediğiniz Bölüm: Admin Plugin Bilginiz(Kendinize 10 Üzerinden Puan Verin): 8
  2. AkDaNbABa0809

STARCRAFT> Yetkililerini Arıyor |||Hemen İçeri Gir||| Admin-Mod-Builder-Reklamcı-Rehber

Adınız Soyadınız(*):emirhan zafer İstediğiniz Yetki(*):admin Skype Adresiniz(*): live:emirhanalizaferr Minecraftı Kaç Sene Oynadığınız: 4 Bildiğiniz Komutlar:wg we plugin groupmaneger ve serverde birçok komut Yapıtlarınız(Builderler İçin): Telefon Numaranız: skypten atarım
  3. AkDaNbABa0809

//BozkurtMC//Yetkililerini Arıyor//Büyük Proje//

Adınız Soyadınız(*):Emirhan zafer İstediğiniz Yetki(*):Admin Skype Adresiniz(*): live:emirhanalizaferr Minecraftı Kaç Sene Oynadığınız: 4 Bildiğiniz Komutlar: wg we groupmaneger ve server içi çeşitli komutlar Yapıtlarınız(Builderler İçin): Telefon Numaranız:[Skypeden Veriniz]
  4. AkDaNbABa0809

PrisonTurk Yetkili Grubu Topluyor ! (Türkiye'de İLK)

Ad:Emirhan Soyad:zafer Yaş:16 Online Süresi:5-6 saat Yaptığı Mimari'ler Üstünlük Olarak Ne Basıyor (Villa VB.): medivael, modern mimari,orta çağ Skype Adresiniz : live:emirhanalizaferr
  5. AkDaNbABa0809

-Hub Yetkili Alimlari- Builder - Rehber -

Ad:Emirhan Soyad:zafer Yaş(+15):16 Skype: live:emirhanlizaferr Kaç Yıldır Oynuyorsun ?: 3 Günde Kaç Saat Onlinesin ?: 5-6 saat Bir kaç build resmin: (MALESEF YOK ÇEKMEDİM) Survival Server için build yapabilir misin ?: evet tabii ki Yaparsan nekadar sürede ?: 1-2 güne maksimum 2 gün İYİ ÇALIŞIRSAM...
  6. AkDaNbABa0809

[Kapandı]

Rehber Forumu; Ad;Emirhan Soyad;zafer Yaş;16 Skype; live:emirhanalizaferr Oyunculara Yardım Derecen (0/10); 10/10 Oyuncularla Aran; Oyunculara karşı gayet yardım sever hoşgörülü dürüst bir şekilde davranırım sorularını rahatlıkla cevaplarım Oyun İçi Nick; Voba
  7. AkDaNbABa0809

EnderCrafta admin ve builder alımları

Ad:emirhan (Zorunlu)Skype: live:emirhanalizaferr Yaş:16 Deneyim:Wg We Ve komutlardan anlarım builderliğim pluginerliğim oldukça iyidir başarılı tecrübeli saygılı biriyim Olmak İstediğin yetkili:Admin Bildiğin bazı bilgiler:Wg We Plugin Medival Build
  8. AkDaNbABa0809

Sunucu Kapandı.

seninkini bulamadımda sen eklersen benimkini sevinirim Skype live:emirhanalizaferr
  9. AkDaNbABa0809

Türkiyeye Ses Getiricek Yapmak Üzere Yetkililerimi Topluyorum!

Adı:Emirhan SoyAdı:zafer Yaş:16 Hangi Alanda Yetkili :Admin Daha önceki tecrübeleri :birçok serverde admin mod builder pluginer oldum 1 server açmışlığım var bundan iyi paralar kazadım builderliğim mimarlığım güzeldir yapılarım daima emek ve kalitelidir pluginlerliktende az pek çok anlarım...
  10. AkDaNbABa0809

GamerTurk Yetkili Alımları

Ad:Emirhan Soyad:zafer Yaş:16 Skype:live:emirhanalizaferr Ne olmak istiyorsun?:Admin Tecrübelerin:Wg we konusunda kesinlikle tecrübeliyim builderlilikte başarılıyım pluginlerden az pek çok anlarım güvenilir çalışkan başarılı biriyim
  11. AkDaNbABa0809

Yetkili Aranıyor

istek gönderdim ekle live:emirhanalizaferr
  12. AkDaNbABa0809

SoonEjdere Alım

geldim servere bekliyorum