aBozdaG kullanıcısının son içeriği

1. aBozdaG

Forum Oyunu En Son Yorumu Kim Yapacak ?

Tabii ki de ben :1:
  2. aBozdaG

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Her güzel şeyin sonu böyle olmamalıydı, olmaması gerekliydi. Bende ara sıra kafa dağıtmak için girip oynuyordum. Bugün Minecraft'ı açtım ve motd'ye bir baktım 10 martta tüm faaliyetler durdurulacak diyordu. Neden bilmiyorum ama sanki kendi sunucummuş gibi üzüldüm. 8 yılın verdiği mutluluk...
  3. aBozdaG

PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Dün gece 1'de konuyu gördüm, saat 4'e kadar okudum sonra yattım. Sabah kalktım ve 1 saattir okuyorum ve şu an son sayfadayım. Gerçekten ilk açıldığında herkesin bir bahane bulup eleştirdiği, şimdi ise çok gelişmiş olmasına rağmen hak ettiği aktifi göremeyen bir sunucu. Umarım yakın zamanda...
  4. aBozdaG

Kapatır mısınız?

Konuyu siler misiniz?
  5. aBozdaG

Kapatır mısınız?

Konuyu siler misiniz?
  6. aBozdaG

Kapatır mısınız?

Konuyu siler misiniz?
  7. aBozdaG

Yardım VIP kitlerine golem spawneri veya elmas blok spawneri ekleyemiyorum

Biraz geç olmuş olabilir ama şöyle yapabilirsiniz; /plugins/Essentials/kits.yml bölümüne girin. adakit: delay: 1000000000000000000 items: - /hsp give DemirBlok {player} 32 İsteklerinize göre düzenleyebilirsiniz bu sadece bir örnektir.
  8. aBozdaG

Kapatır mısınız?

Konuyu siler misiniz acaba? Şuanda sunucum tamamen değişti ve konuyu silemiyorum. Yeni bir konu açacağım.
  9. aBozdaG

Kapatır mısınız?

Bundan dolayı silinmesini istedim zaten :D Yeni konu açacağım.
  10. aBozdaG

Kapatır mısınız?

Rica etsem konuyu siler misiniz? Kolay gelsin.
  11. aBozdaG

Kapatır mısınız?

Kapatır mısınız?
  12. aBozdaG

Titlemanager'da bulunan bölgeyi (WorldGuard) gösterme.

Biraz geç oldu gibi (biraz değil bayağı) ama teşekkür ediyorum. (Bu arada yorumunuza verdiğim cevap geç oldu yanlış anlaşılma olmasın.)
  13. aBozdaG

GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

Niyetim hiçbir şekilde sunucuyu kötülemek veya ona yakın bir şey değil. Şöyle söylemek istiyorum sistemler falan güzel olabilir ama yazı stilleri, menüler, hologramlar vb. tek kelime ile rezalet. Sunucuya girdiğimizde bilgi alabileceğimiz şeyler yok, npcler yok, sadece map var ve oda bomboş...
  14. aBozdaG

Titlemanager'da bulunan bölgeyi (WorldGuard) gösterme.

Öncelikle selam arkadaşlar. Faction plugin paketi yapıyorum ve scoreboard bölümüne oyuncunun bulunduğu wg'li bölgeyi koymanın değişik ve hoş bir özellik olacağının farkına vardım. İnternette biraz araştırma yaptım ve istediğim şey hakkında hiçbir kaynak bulamadım. Sizlerden istediğim şey şu...