Abisat5 kullanıcısının son içeriği

1. Abisat5

Eski Çağlarda neden yaşayamadım diye üzülmeyin ETERNİA MMORPG ile geçmişi sizin ayağınıza getirdik.

Hepinize Merhaba Saygı Değer Oyuncular; Ekibimizle toplanıp bir server açmaya karar verdik . Türkiye Minecraft Server Topluluğu içerisinde düzgün/aktif bir MMORPG sunucusu göremeyince MMORPG sever insanlar olarak bunun boşluğunu hissettik ve sunucumuzu MMORPG...
  2. Abisat5

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  3. Abisat5

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  4. Abisat5

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  5. Abisat5

Konu kilit

Konu Kilit
  6. Abisat5

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  7. Abisat5

Serverimize yeni ekip arkadaşları arıyoruz.

Hepinize merhaba dostlar. Bügün serverimizin 2. ayımıza girdik ve bu süreç içerisinde bazen sabahladığımız bazen okula gitmediğimiz oldu.Ve düşündükki yeni ekip arkadaşlarımız niye olmasın.Öncelikle size serverimizden bahsedeyim serverimiz orta çağ zamanını konu alan ,görevleri yaparak...
  8. Abisat5

Serverimize yeni ekip arkadaslari ariyoruz.(Konu Güncel)

Konu aktif arkadaslar yanlislikla bir arkadasimizin (pikachu)discord adresini reddettim tekrardan bana ulasirsa sevinirim
  9. Abisat5

Serverimize yeni ekip arkadaslari ariyoruz.(Konu Güncel)

Hepinize merhaba dostlar. Bügün serverimizin 2. ayımıza girdik ve bu süreç içerisinde bazen sabahladığımız bazen okula gitmediğimiz oldu.Ve düşündükki yeni ekip arkadaşlarımız niye olmasın.Öncelikle size serverimizden bahsedeyim serverimiz orta çağ zamanını konu alan ,görevleri yaparak gelişilen...