_EmreEge_ kullanıcısının son içeriği

1. _EmreEge_

Sen bilgisayarda şu mavi ekranı biliyormusun hani çökerken çıkıyor bilgilerin varmı onla :==)))

Sen bilgisayarda şu mavi ekranı biliyormusun hani çökerken çıkıyor bilgilerin varmı onla :==)))
  2. _EmreEge_

Windows 8.1 Pro Driver_Power_State_Failure Mavi Ekran Hatası

ki zaten hepsi güncel :) ki karşında ''Minidump'' bilgilerini attım halen anlamıyonuz.
  3. _EmreEge_

Windows 8.1 Pro Driver_Power_State_Failure Mavi Ekran Hatası

Merhaba arkadaşlar ben Emre. sistemim 10-12 gün önce bir anda çöktü. Şu an bilgisayarı rahat kullanıyorum ama bana oyun oynamamı soğutturdu. Sistemim bir anda mavi ekran verdi. Nasıl bilmiyorum ama odadan geçici bir süreliğine ayrılmıştım ve de odama girdiğimde bir baktım mavi ekranda ''Kişisel...
  4. _EmreEge_

Videoya Filigran Nasıl Eklenir ?/Emre Ege

Merhaba Arkadaşlar Ben Emre Ve çekmiş olduğum video olan 'Videoya Filigran Nasıl Eklenir'' Onu Anlattım. Eğer Hoşnut olduysanız kanalıma abone olup beğenmeyi...
  5. _EmreEge_

Camtasia Studio 8 Çok Yüksek Derecede Dıııttt sesi

sorunu çözdüm çözmedimde. renderlayınca dıtttt sesi çıkmıyor.
  6. _EmreEge_

MİNECRAFT PREMİUM

Aslında 72 tl ye yükselmişti
  7. _EmreEge_

Camtasia Studio 8 Çok Yüksek Derecede Dıııttt sesi

Arkadaşlar bu hiç olmazdı nedense bir video editleyeceğim arkaplanınada müzik ekliyorum bu sırada Camtasia programında ayarlama yapıyom ancak videoyu yapım aşaması zerinde yani ayarlarken deneme üzerinde yaptığımda aşırı derecede dıttttttt sesi geliyor çektiğim videoyu normal olarak açtığımda...
  8. _EmreEge_

[Map] Castle Attack - Kaleyi Ele Geçir! - Yakında..

Halen yapılıyormu ?
  9. _EmreEge_

Ya sen birkere skript konusu paylaşmışdın. Böyle kit pvp skripti yapmıştın felan 3 tane skriptli...

Ya sen birkere skript konusu paylaşmışdın. Böyle kit pvp skripti yapmıştın felan 3 tane skriptli bi konu yapmıştın linkini verirmisin
  10. _EmreEge_

adenzu gift code veya cs go için mimarı yarışması düzenlenmiş ancak başvuru formunda serverdaki...

adenzu gift code veya cs go için mimarı yarışması düzenlenmiş ancak başvuru formunda serverdaki adınız diyor hangi serveri kastediyor ip verirmisin serverin ?.
  11. _EmreEge_

adragos bey gift code ödüllü bir mimar yarışması var fakat serverdaki adınız diyor başvuru...

adragos bey gift code ödüllü bir mimar yarışması var fakat serverdaki adınız diyor başvuru formunda hangi serveri kastediyor acaba.
  12. _EmreEge_

--->Youtuberlerin Texture Packları ( Hepsi Dahil ) İndir<--- +VirüsTotal

Hmm alıntımı önyargının dibine vurmuşsunuz. bunu diğer forumlardan görmüşseniz onlarda benimdir. Ne alıntısı kardeşim nerde gördün özelden atsana hadi ! Kardeşim önyargılısın. KaptanHero benim eski hesabım bu yan hesabım eğer bunu EmreEge diye birinin paylaştığını gördüysen ben oyumdur...
  13. _EmreEge_

--->Youtuberlerin Texture Packları ( Hepsi Dahil ) İndir<--- +VirüsTotal

:( Ah Kardeşim ah içindeki dosyayı atıcaksın :(.
  14. _EmreEge_

Beklenen Minecraft Gift Code Çekilişi! - www.ayakkabi.al [Sonlandı]

http://resim.hosting/r595vax/image.png Katılıyorum.