78burak74 kullanıcısının son içeriği

1. 78burak74

Eşyalı Modern Ev [1.7.2 ve üstü]

hamachi adı : ev yapma çalışmaları hamachi şifre : 123
  2. 78burak74

tamam beğenmediğini söyle de nasıl düzelteceğimi de söyle
  3. 78burak74

e dediklerimde haklı değilmiyim adam niye beğenmediğini bana söylüyo ve niye kimse bana bir şey öğretme yanında değil herkes kötülüyo iyi kötülüyossunuz da bunu ben nasıl iyileştiricem eleştirin ama öğreterek mesela bu kötü olmuş ama böyle böyle yaparsan daha iyi olabilir diyin
  4. 78burak74

burak topsakal dene olmazsa [email protected] dene ben kaldıramıyorum da demedim
  5. 78burak74

e ben bir şey soruyom beni takan kim herkes kötü olmus beğenmedim saçma olmuş diyo biz hiçbir şey sormıyakmı ben öyle bir şey demedim ki sen neyink kafasındasın yani kötü eleştirileri sevmiyorum falan demedim
  6. 78burak74

beğenmediysen bize ne kardeş kendi içinden dersin niye gözüme gözüme sokuyon beğenmiyosan indirme ben senin mal olduğunu bilip sana mal diyomuyum ?
  7. 78burak74

evleri :) öyle biri yok görünüyo
  8. 78burak74

tamam kardeş sen kızma :D
  9. 78burak74

bende de var bi kaç tane texture pack var ama bende sevmiyorum güzel deil bence saçma yani sen niye olan camı farklı göresin ki :)
  10. 78burak74

üşeniyom arkadaş :D
  11. 78burak74

beğenmediysen indirme kardeş seni zorlayan yok evet olur virüs total ne nasıl ekleyecem kimse bir şey demiyo ki herkes eleştirme yanında
  12. 78burak74

haberleşebileceğimiz bi yer söyle face falan istersen birlikte de yapabiliriz :)
  13. 78burak74

Yeter ki sen iste 2 - 3 hafta içinde normal dünyaya bir ev gelecek :)
  14. 78burak74

resimleri hallediyorum virüs total ne dosya tc den baska site söyle hallediyorum şimdi
  15. 78burak74

Merhaba Arkadaşlar başlıkta da görmüş olduğunuz gibi Eşyalı Modern Ev tasarladım ve bunu sizlere sunuyorum işte indirme linki: http://www.dosya.tc/server34/jBJNaI/_78burak74_MODERNEV.rar.html Ve Resimler Evin Dışından Koridor Teras Haritada Otomatik Gündüz Yapma Makinesi Mevcuttur...