4EVERMC2013 kullanıcısının son içeriği

1. 4EVERMC2013

Uzun Bir Ara Yokum. 2018'de görüşmek üzere ..

Uzun Bir Ara Yokum. 2018'de görüşmek üzere ..
  2. 4EVERMC2013

Premium Aldım Gider mi?

Tamam Benim Durumum Yok :D Sakince Elinizdeki fazla premium'ları ben alabilirim :D cracked serverlerden bıktım artık yav :/
  3. 4EVERMC2013

https://www.twitch.tv/ahmetusludur

https://www.twitch.tv/ahmetusludur
  4. 4EVERMC2013

Minecraft Yardım !!!

teşekkürlerr :şapka::şapka:
  5. 4EVERMC2013

Minecraft Yardım !!!

Minecraft'ta Server'lere Girince havai fişek'leri nasil kapatabilirim ? FPS düşüyor. Şimdiden Teşekkürler İyi Forumlar :şapka:
  6. 4EVERMC2013

ÇOK ESKİ BİR KONU MAİL ADRESİMİ VERMİŞİM

ZORTTTTTTTTTTTTT
  7. 4EVERMC2013

Oyun Bugu?

Minecraft bu olur böyle seyler :D Banada Oluyor Bazen Kırıyorum Karanlik yerden biseler düzeliyor
  8. 4EVERMC2013

ÇOK ESKİ BİR KONU MAİL ADRESİMİ VERMİŞİM

KONU SİLİNEBİLİR Mİ MAİL ADRESİMİ PAYLAŞMIŞIM XD
  9. 4EVERMC2013

Discord - Skript Topluluğu

Gerçek İsminiz ve Soyisminiz:Ahmet Uslu • Yaşınız (Yaş ayrımı yoktur):16 • Skype Kullanıcı Adınız:[email protected] • Skript Bilginiz (10 üzerinden):Öğrenmek İcin Geliyorum Ciddi Ve Kalıcıyım :) • Java Bilginiz (10 üzerinden):Öğrenmek İcin Geliyorum Ciddi Ve Kalıcıyım :) • Günde Skript...
  10. 4EVERMC2013

+5 Farklı Oyun > RealCraft Kalitesi ile | +9 Farkli Oyun | OPASİTADASI OPSKYBLOCK | 1.7 1.8 32GB |

Abi Cok İyi Server Yav Arkadaşlar Gelin Oynayalım Mütiş Serverrrr
  11. 4EVERMC2013

+5 Farklı Oyun > RealCraft Kalitesi ile | +9 Farkli Oyun | OPASİTADASI OPSKYBLOCK | 1.7 1.8 32GB |

Server Gayet Güzel Ve Başarılı Herkese Tavsiye Ederim İyi Oyunlar.
  12. 4EVERMC2013

450 Bölümlü Parkur Map!!

Ben Varım :D Oynayalım
  13. 4EVERMC2013

REALNETWORK - REALCRAFT +6 OYUN HUB SUNUCU Yetkili Alımı Bilgilendirme.

Başarılı oldugunuz dal nedir ?Admin Yaş :16 Skype :Cidden Live Yazmıyor Alındıgım Taktirde Cevaplayın Ben Sizi Eklerim Ne kadar bilgilisiniz:Komutları İyi Biliyorum %98 Kadarını Plugin Bilgim Az Bişe Plugin Kodlamaları Felan Var Build'de Ortalamanın Üstünde Oyuncu ilişkileri : Dik Kafalı...
  14. 4EVERMC2013

450 Bölümlü Parkur Map!!

:yıkıl::yıkıl:Yav Kardeşim :D Pacmana Sırtını Ver Devammm Et İlerde Zümrütlerin Sağındaki Pokemon'a sor orda :D
  15. 4EVERMC2013

450 Bölümlü Parkur Map!!

İyi İşte Ya :D İşsiz Eserinin Videosunu İzliyom :D